Хіти, сесії, хости як основні показники ефективності розкрутки сайту

Робота по розкрутки сайту , на думку багатьох веб - розробників , куди складніша , ніж процес його створення. Саме тому послуги копірайтингу , SEO оптимізації , проведення рекламних компаній спеціальними сервісами , стали популярними послугами , які надають різні оптимізатори сайтів. Якщо ж дану роботу вирішили виконати самостійно , то в процесі проведення оптимізації та розкрутки доведеться вчитися користуватися різними сервісами , скриптами , вивчити величезну кількість нових термінів і понять.

Основним ефективності існування сайту , в більшості випадків , є кількість прибутку , яка в свою чергу залежить від відвідуваності і популярності ресурсу. Для проведення подібного аналізу використовуються спеціальні сервіси , які надають інформацію про хостах , хітах , сесіях , відвідувачах , точки входу і виходу , часу , відмови і глибини . Всі дані показники надають подібні сервіси .

Хости - унікальний IP кожного клієнта , звідки завантажується сторінка сайту. При цьому варто врахувати , що подібний лічильник враховує тільки унікальні переходи на сайт , тобто якщо один і той же користувач відвідуватиме постійно сторіночки сайту , то його перехід не буде враховуватися.

Хіти - кількість переглядів сторінки , в тому числі і при повторному її відвідуванні. Даний показник дає оцінку того , скільки разів користувачі за певний проміжок часу переглянули інформацію на сторінці .

Відвідувачі - кількість унікальних переходів на простори певного сайту , які підраховуються за допомогою Cookies - тестова мітка , яка залишається в браузері користувача.

За допомогою цієї інформації можна простежити те , чи прийшов відвідувач до вас на сайт в перший раз або вже був на сторінках інтернет -ресурсу раніше.

Сесії - більш детальний показник відвідувань користувачів інтернет -ресурс. Варто відзначити , що сесії сайту є найбільш важливими показниками , який дозволяє проконтролювати поведінкові фактори користувача. Це в свою чергу робить на виляння , показники сесії , на ранжирування сайтів в пошукових системах . Існує кілька основних показників сесії :

Точка входу - інформація на сторінці , на яку потрапив користувач при першому переході на сайт .

Точка виходу - остання відкрита сторінка користувача на сайті.

Час, проведений на просторах проекту.

Глибина - показник , який характеризує кількість відвідуваних сторінок користувачем за певний проміжок часу.

Відмови - відсоток збігу точки входу з точкою виходу .

Всі ці показники можуть показати популярність сайту .

Джерело : ALL - text.com


On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся