ГК САННА - логістичний оператор

У 2006 році транспортна компанія " САННА » поставила завдання розширити сферу свого впливу на профільному ринку і надати клієнтам повний спектр якісних логістичних послуг з міжнародних мультимодальних перевезень . У цей час було розпочато масштабний проект з реструктуризації компанії. У результаті перетворень компанії « САННА » з'явилася ГК " САННА - ЛІТЕР " пізніше ГК " САННА " . Хоча проект ще тільки близький до завершення , можна з упевненістю сказати , що ГК " САННА » є одним з кращих логістичних операторів Росії вже на сьогоднішній день , і ось чому.

Роль ГК " САННА - ЛІТЕР » в той період полягала в забезпеченні послуг логістичного оператора і розвитку відкритих відносин з різними експедиторськими , транспортними та іншими компаніями Росії , при співпраці з КК «ЛІТЕР » або ВАТ " Росгосстрах " . КК «ЛІТЕР » ж , з якою було укладено партнерську угоду , займалася інвестуванням будівництва логістичних центрів.

У планах було створення мережі логістичних центрів , що задовольняє потребам всієї Європейської частини Росії , у здійсненні мультимодальних міжнародних перевезень повного циклу. Наскільки можна судити , завершення плану перетворень було розраховано на 2010 рік. Потрібно було побудувати два логістичних комплексу в портах Московської області в Дмитрові . І ще 4 термінали класу « А» в Москві , Ростові на Дону і Нижньому Новгороді.

Генеральний директор КК "ЛІТЕР " є членом правління і керівником апарату президента « Росгосстрах » з 2009 року - Азнаурян Онік Еріковіч , особисто керував проектом інвестування в будівництво. На це було витрачено близько 540 мільйонів доларів США . Крім зазначених 6 центрів , були інвестовані кошти в будівництво ще трьох подібних об'єктів. Загальна площа складських комплексів повинна становити близько 765 тисяч квадратних метрів.

У 2006 році ГК " САННА » відкриває два нових філії в Санкт -Петербурзі та Ростові на Дону. Враховуючи серйозне фінансування проекту , терміни реалізації його не сильно відрізняються від намічених . Криза 2008 року , хоча і уповільнив темпи розвитку , не позначився на діяльності компаній катастрофічно . Проект наближається до повного завершення в 2015 році. Варто відзначити , що після кризи ГК " САННА " не втратила клієнтів , незважаючи на загальний спад оборотів імпорту та експорту , але навпаки збільшила число клієнтів на 8% , завдяки впровадженим інноваціям і універсальності компанії.

У 2010 році група компаній запропонувала клієнтам повний комплекс послуг з мультимодальних міжнародних перевезень :

Міжнародна і внутрішньоросійськими доставка вантажів будь-якими видами транспорту;

Вантажоперевезення небезпечних та негабаритних вантажів;

Послуги митного брокера;

Юридичні послуги в галузі митної та транспортного права .

Зусилля були спрямовані не тільки на розвиток транспортних послуг , але і на розвиток міжнародних торгових відносин . На базі групи компаній були відкриті Торгівельні Будинки та ЄВРО - Чин- RU- RU, які здійснюють торговельні відносини з Китаєм і Європою , від пошуку виробників , до доставки готових товарів у будь-яку точку Росії .

ГК " САННА » запропонувала новаторський підхід до ведення ЗЕД і вперше запропонувала послуги за ЗЕД- аутсорсингу . Таким чином , клієнти цієї компанії позбулися необхідності вирішення складних питань , пов'язаних з відкриттям та веденням ЗЕД та отримали надійного перевізника в одній особі.

Детальніше про компанію читайте тут: http://www.sanna-group.ru/o-kompanii/

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся