У Німеччині знімуть байопик про Ангелі Меркель

НовиниІнше    18.03.2015 - 10:18

У Німеччині будуть екранізувати біографію нинішнього канцлера Ангели Меркель, передає Deutsche Welle.

Фільм планується випустити в прокат у 2017 році. За словами Валіда Накшбанді, керуючого директора телестудії AVE Gesellschaft für Fernsehproduktion, актриса на головну роль поки не визначена.

Сценарій напише журналіст німецького тижневика Der Spiegel Дірк Курбьювайт. "Він добре знає Ангелу Меркель. Я дуже радий, що сценарій погодився писати цей досвідчений автор. У пані Меркель дуже цікава біографія. У неї є шарм, і вона всесвітньо відома. Вона викликає суперечливі реакції і втручається в події. Настав час екранізувати її життя для публіки в усьому світі", - сказав Накшбанді в інтерв'ю dpa.

Дірк Курбьювайт опублікував у 2009 і 2014 роках дві книги про нинішнього канцлера Німеччини: "Ангела Меркель" і "Без альтернативи". У фільмі Ангела Меркель буде показана, за задумом виробничої компанії, як людина, і глава уряду, яка знає, як поводитися з медіа і утримати владу впродовж цілого десятиліття.

"Я слідкую за політичною кар'єрою Меркель вже багато років поспіль, але не втрачаю до неї інтересу. Вона найцікавіший політик нашого часу", - зазначив автор.

За матеріалами Deutsche Welle

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top