Де взяти онлайн кредит в Україні?

Понеділок 04 серпня 2014 09:56

Отримати кредит через інтернет - це означає швидко вирішити свої тимчасові матеріальні труднощі, не залишаючи меж власної квартири. Це дуже зручна і сучасна послуга, що дозволяє не витрачати сили і час на пошук відповідного кредитного продукту. Для громадян України видача позик онлайн є відносно новою послугою, переваги якої обов'язково оцінять клієнти з будь-якого регіону.

На що можна взяти кредит онлайн?

Щоб оформити кредит через інтернет без довідок, не потрібно докладати ніяких особливих зусиль. Все, що потрібно від позичальника, - це наявність доступу до інтернету.

Потрібно лише заповнити просту анкету, і вже в цей же день буде отримана відповідь про прийняття рішення. Можна як зайти на офіційний сайт свого банку і оформити кредит так, так і скористатися послугами спеціальних сервісів, таких як 1credit.com.ua. На цьому сайті кожен охочий може швидко оформити кредит онлайн без застави та поручителів.

Проста форма заповнюється за кілька хвилин, автоматично відправляється в 5 кращих банків України, і вже протягом години з потенційним клієнтом зв'язуються представники різних банківських організацій для обговорення умов видачі кредиту готівкою. Онлайн заявка на кредит зазвичай розглядається працівниками банку в перебігу 30-40 хвилин. 

Через інтернет можна отримати кредит на найрізноманітніші цілі, а саме на:

Покупку побутової техніки, електроніки та меблів;

Проведення необхідних ремонтних робіт;

Отримання освіти;

Проведення відпустки;

Розвиток власного бізнесу;

Проведення лікування;

І багато іншого.

Практично будь-яка важлива для вас мета може бути профінансована, якщо ви оформите кредит через інтернет.

Як отримати кредит через інтернет?

Можливість отримання кредиту онлайн доступна будь-якому платоспроможному клієнтові. При цьому, потенційний позичальник має можливість самостійно встановити параметри умов видачі позики, які підійдуть йому якнайкраще. Після отримання заповненої анкети, менеджери компанії виконують пошук підходящих пропозицій від кращих фінансово-комерційних організацій. Після завершення пошуку клієнт отримує інформацію про доступні йому банківських продуктах і кредитних пропозиціях. 

Кредити онлайн - це доступно і зручно. Заявка заповнюється дуже швидко, безкоштовно і не вимагає від клієнта ніяких довідок, застав і поручителів. Це зручніше і простіше, ніж звертатися в банк, і вигідніше, ніж займати у приватного кредитора або у мікрофінансової організації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся