Ялинка містить чоловіка

Четвер 28 лютого 2013 09:20

Зі своїм чоловіком Сергієм Астаховим співачка познайомилася більше десяти років тому на курорті, однак роман між ними спалахнув лише через шість років, коли вони випадково зустрілися в Москві. Свідком їх відносин став лідер легендарної реп-групи «Bad Balance», продюсер «Міхея, і Джуманджі», Децла, Тіматі і самої Ялинки Влад Валов.
"...Цей хлопчина з Підмосков'я. Він ніде не працював і жив за її рахунок. Коротше, виявився альфонсом. І тоді Ялинка почала змінюватися. Її весь час тривожило, як би заробити побільше. Мабуть, містити цього хлопчика і одночасно знімати квартиру було невигідно, і вони поїхали жити до його батьків", - розповів Валів.
- Ми спочатку думали, що Серьога нашу місцеву дівчину в будинок привів, - поділився міркуваннями сусід Астаховых Віктор. - А потім його батько за пляшкою-то і розповів, що невістка у них непросте - перспективна! Задоволений, загалом, вибором сина. Але це ж зрозуміло: сам він заробляє час від часу - колодязі риє.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся