ru ua

DreamWorks Animation проведе переговори про злиття з виробником іграшок, - ЗМІ

DreamWorks Animation проведе переговори про злиття з виробником іграшок, - ЗМІ

Компанія DreamWorks Animation (DWA), відома за анімаційних фільмів "Шрек", "Кунг-фу панда" і "Мадагаскар", має намір провести переговори про можливе злиття з виробником іграшок Hasbro. Про це повідомляє Variety з посиланням на свої джерела, передає Lenta.ru.

Студія також розглядає можливість продажу частини акцій розважальної телевізійної мережі AwesomenessTV міжнародного медиаконгломерату Hearst Publishing.

І DWA, і Hasbro поки офіційно не коментують ситуацію. Як зазначає видання, голова анімаційної студії Джеффрі Катценберг "явно шукає партнера", з яким можна було б провести реструктуризацію компанії.

Приводом для такого рішення, за інформацією Variety, послужили невдачі останніх картин DWA в прокаті стрічки "Турбо" і "Пригоди містера Пібоді і Шермана" не принесли студії очікуваного доходу. Тільки мультфільм "Як приручити дракона 2", що вийшов влітку 2014 року, дещо поліпшив прокатну ситуацію DWA.

Чи буде підписана угода і як скоро це відбудеться, поки не уточнюється. На даний момент ринкова вартість студії DWA становить майже 2 млн дол. За даними видання, існує ймовірність, що в разі злиття основним доходом компанії стане тільки створення іграшок.

Hasbro - найбільша американська компанія, що займається виробництвом ігор. Одним з найуспішніших її продуктів є серія іграшок My Little Pony, а також Star Wars і Pokemon.