Що таке оформлення допуску СРО

Не так давно існувала державна система ліцензування і видавала свої ліцензії на проведення подальшої діяльності усім певним компаніям . Тепер же вже чотири роки активно функціонує дещо інша форма контролю над цими фірмами. З першого січня 2010 року в силу вступили саморегульовані організації , які представляють собою конкретні некомерційні партнерства , приймаючі до свого складу будівельні , проектувальні та інженерні підприємства . Але що ж потрібно для вступу в подібне суспільство , запитаєте ви . Як і скрізь , тут також необхідно здійснити деякі маніпуляції з паперами . Основна з них - це оформлення допуску СРО , який і буде , свого роду перепусткою у подальшу діяльність тієї чи іншої фірми .

Даний документ можна охарактеризувати як свідчення , що дозволяє проведення певних робіт у майбутньому , часто ці види пов'язані з будівельною , проектувальної та інженерної сферою. При отриманні цього паперу всі компанії стають учасниками тієї чи іншої саморегулівної організації , тому у них автоматично з'являються правила і обов'язки , які вони повинні неухильно виконувати і відповідати всім зазначеним нормам . Недотримання цих параметрів або тягне за собою низку негативних наслідків , серед яких певні штрафи і повне виключення з даного некомерційного партнерства без права майбутнього відновлення .

Таким чином , допуск СРО - це досить важливий документ , без якого подальше проведення тієї чи іншої діяльності (монтаж турнікетів , вуличних лавок , встановлення дорожніх бар'єрів та інші) просто неможливо , тому його оформлення в наш сучасний час є не лише актуальним і поширеним явищем , але і дуже потрібним і доцільним. Сам процес тільки на перший погляд здається складним і трудомістким , але насправді ж - це не зовсім так. По-перше , тут потрібно не так вже й багато обов'язкових документів , які потрібно зібрати , їх кількість мінімально . По-друге , всі вони представлені у вигляді простих і звичайних актів і анкет , заповнення яких не є великою трудністю . Просто необхідно дуже уважно заносити тута певні записи , а саме - дані підприємства (назва , адреса і т.д.) , інформацію про кожного працюючому там співробітника (рівень кваліфікації , професійний досвід , освіта) .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся