ru ua

Чед Крюгер спростував інформацію про розлучення з Авріл Лавін

Соліст гурту Nickelback Чед Крюгер спростував інформацію про розлучення зі співачкою Авріл Лавінь. Про це він заявив в інтерв'ю західному виданню, передає "Сьогодні".

Чед сказав, що вже звик до всіляких пліток. А ось його батько досі вірить вигадкам ЗМІ.

"Знаєте, мій батько подзвонив мені і сказав: "Я вже дві ночі не сплю. Що там у вас відбувається?" - поскаржився Крюгер. А я відповів: "Тату, ти ж не купуєш всі ці газетки, правда?" Знаєте, мені доводиться вислуховувати стільки безглуздих чуток. Так що тепер це мене тільки веселить. Коли ти закінчуєш школу, то думаєш, що тепер-то зітхнеш спокійно. Але всі ці шкільні чутки, вся та нісенітниця, яку люди базікають за спиною друг у друга - це просто жалюгідна крапля, яка блідне порівняно з світом знаменитостей. А якщо ти ще й одружений на знаменитості... Це старші класи, примножені у багато разів. Це просто смішно. Знаєте що, давайте запустимо нову плітку. Я завагітнів".

Що стосується обручки, без якого Чед іноді з'являється на публіці, музикант пояснив: "Знаєте, що? Вони знімаються. А потім знову надягають, потім знімаються, потім надягають".