Британська співачка Emika в столиці України представить новий альбом

НовиниІнше    07.08.2013 - 09:28

24 вересня в київському "Ангарі" публіка почує наживо те, що вже заслухала до дірок в цифрі: свій новий альбом "Dva"представить Emika.
Британія впевнено тримає марку постачальника найгучніших музичних імен. Складно назвати тренд, який народився не тут. Ось і Emika: етнічна чешка, що проживає в Берліні, почала робити музику в Брістолі.
Досьє в двох словах. Підробляла офіціанткою, щоб накопичити на свій перший iMac і копію LogicStudio. Отримала ступінь з музичної технології. Потрапила в Ninja Tune на стажування. Поїхала жити в Берлін, влаштувалася на посаду саунд-дизайнера в Native Instruments, випустила перший реліз Ostgut Ton. А потім повернулася до Ninja Tune, але вже не стажуватися, а випускати музику. Ту Эмику, яку зараз знає весь світ, від п'ятничних клаберів до провідних діджеїв, культовий лейбл вважає одним зі своїх найбільш успішних проектів.
Даунтемповый дабстеп - жанр, в якому працює Емма Джоллі - це просто словосполучення. За ним ховається щось цікавіше - унікальний синтез кришталевого вокалу і низьких вібруючих басів з домішками мінімал-техно і тріп-хопу. Та й в принципі дабстеп під жіночим брендом - вже явище.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top