Бредлі Купер і Сьюкі Уотерхаус розлучилися після двох років стосунків

НовиниІнше    20.03.2015 - 10:55

Актор Бредлі Купера розлучився зі своєю дівчиною Сьюкі Уотерхаус після двох років стосунків. Імовірно, знаменитості прийняли це рішення через занадто щільного робочого графіка обох, передає Spletnik.

40-річний актор і 22-річна модель поки що не дали жодних коментарів з цього приводу. Представники знаменитостей також не коментують цю інформацію.

Цікаво відзначити, що буквально відразу після новин про розірвання Бредлі був помічений в нічному клубі в Лас-Вегасі, куди актор відправився в компанії своїх друзів, серед яких були присутні Майлз Теллер і Джона Хілл, а також відомий британський комік Джиммі Карр.

Як повідомляє видання Daily Mail, до цього чоловіка побували на концерті Елтона Джона в знаменитому готелі Колізей, після чого вирішили продовжити свій веселий уїк-енд.

Нагадаємо, про роман Сьюкі Уотерхаус і Бредлі Купера стало відомо в березні 2013 року, коли пара стала разом з'являтися на червоних доріжках та різних заходах. У пресі неодноразово з'являлися чутки про таємну заручини знаменитостей.

Перші повідомлення про можливий розрив пари з'явилися в березні минулого року, однак інсайдери швидко спростували цю інформацію.

Нова хвиля чуток і пересудів виникла в цьому році після Дня Всіх Закоханих - тоді стало відомо, що Уотерхаус Купер і провели це свято порізно.

За матеріалами Spletnik

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top