Bravotrain - простий і зручний сервіс бронювання ж / д квитків від Bravoavia

НовиниІнше    06.10.2014 - 09:54

Планування подорожі - непроста справа, на яке йде багато часу. Більша частина цього часу витрачається саме на пошук і покупку підходящих квитків на транспорт. Але, якщо раніше це було дійсно складним завданням, то на сьогоднішній день з'явилася маса інструментів, що допомагають вирішити її з максимальною швидкістю і мінімальними затратами.

До їх числа належить сервіс планування бюджетних подорожей Bravoavia, за допомогою якого вже кілька років можна швидко і легко бронювати авіаквитки і готелі, а також орендувати автомобілі. Тепер, завдяки Bravotrain, можна забронювати онлайн і квитки на поїзд.

Для покупки ж \ д квитків років п'ять-десять тому потрібно було приїхати на вокзал, відшукати розклад поїздів Київ-Львів, знайти кращий рейс, а після цього вистояти чергу до каси, де могло з'ясуватися, що зручних місць не залишилося у продажу. В такому випадку необхідно було міняти дату поїздки, погоджуватися на незручне місце - або брати час на роздуми, а потім знову стояти в черзі.

Сьогодні все набагато простіше. Щоб купити квиток на поїзд, достатньо зайти на bravotrain.com.ua і виконати кілька простих операцій. Тепер можна забути про очікування в чергах і спілкуванні з персоналом вокзалу - купити квитки на поїзд можна швидко і без найменшого праці.

Ось як працює сервіс бронювання ж / д квитків Bravotrain:

  В наявності - зручний і зрозумілий інтерфейс. Ви можете побачити всі відповідні рейси, наявність вільних місць і ціну квитків всього за три кліка миші.

Можна бронювати квиток в одну сторону або в обидві сторони за один раз.

Завдяки схемі вагона можна вибрати будь-яку полицю або сидіння, навіть якщо поїзд двоповерховий, - біля вікна, в кінці, середині або на початку вагона, знизу або зверху. 

Відображається маршруту проходження кожного рейс, який містить всі проміжні станції.

Різні варіанти оплати на вибір - банківський переказ, електронні гроші, оплата за допомогою карти та інші. Також квитки можна забронювати і викупити через певний час. 

Bravotrain надає можливість купити електронний квиток на будь-який потяг, який їх приймають. Такі квитки не потрібно обмінювати в залізничних касах на стандартні - їх можна просто роздрукувати на принтері або пред'явити на екрані смартфона.

Завдяки сучасним технологіям можна легко економити і час, і гроші. Замовляйте ж / д квитки онлайн через bravotrain.com.ua, адже це просто, зручно і дуже швидко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top