Bk-ru.com про те, чому українським футболістам потрібна допомога психологів?

Українські команди в матчах проти зарубіжних клубів часто пропускають голи в самому кінці гри. Це нерідко ставало перешкодою на шляху до більш високих досягнень світового рівня. Професіоналізм українських команд достатньо високий, щоб складати конкуренцію сильним командам, але ось звичка послаблювати оборону на останніх хвилинах призводить до прикрих результатами. Такої ж думки дотримуються спортивні оглядачі з порталу bk-ru.com, а також багато букмекерські контори, в яких гравці можуть зіграти в тоталізатор.

Валентина Воронова є кандидатом психологічних наук і займає посаду завідуючого кафедри психології НУФВІС. На її думку, українські футболісти не можуть контролювати свої емоції. Вони занадто сильно прагнуть до перемоги і занадто сильно переживають, щоб все успішно завершилося. Надмірна мотивація дає зворотний ефект, знижуючи продуктивність спортсменів. У стресових ситуаціях гравці відчувають настільки потужний викид адреналіну, що відключаються важливі функції мозку, що супроводжується проблемами рухового характеру. Емоції переважають над навичками, і футболіст стає менш дієздатним. До речі, професійні капери в своїх прогнозах враховують не тільки склади, статистику та фізичну підготовку гравців. Вони також проводять чіткий аналіз психологічного стану кожного гравця команди перед майбутнім матчем. Використовуючи перераховані вище фактори, спортивні прогнози оглядачів bk-ru.com дозволяють учасникам порталу вести успішну гру в тоталізатор.

Коли футболісти знають, що часто в кінці гри їх команда пропускає гол, то ця думка перетворюється в установку. Чекаючи невдачу, вони її провокують. Адже чим більше думати про негативні ситуаціях, тим імовірніше вони відбудуться.

Валентина Воронова відзначає, що на даний момент українські команди, а також збірна країни не користуються послугами психологів. А тренер в цьому плані не може допомогти. Тому вирішенням проблеми може стати поява в штаті психолога.

Проблема з погіршенням рівня гри на заключних хвилинах досить поширена в українському футболі. Можна навести велику кількість прикладів. Одним з найбільш цікавих став гол, забитий воротарем Севільї на 94-й хвилині, який закрив Шахтарю дорогу до Кубку УЄФА-2007. З останніх проявів пізньої необережності можна привести приклад того ж Шахтаря, який вів з рахунком 2: 0 на матчі проти Порту, але пропустив відразу два голи наприкінці матчу.

Дана проблема стосується не лише українських команд, але і збірної країни, яка всього на дві хвилини захопила лідерство в матчі проти Англії.

Джерело: bk-ru.com

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся