Bitcoin валюта, якою раді не скрізь

Мало в якій з країн сьогодні не використовують електронні платіжні системи і віртуальні гроші. У якихось державах є власні « національні » системи , в якихось користувачі активно працюють з міжнародними електронними « грошима» . Втім , останнім часом в лідери вибилися Bitcoin - багато в чому завдяки тому , що уряди так і не могли визначитися як ставитися до цього явища . І поки вони вирішують що з ним робити , народ вкладає в цю систему свої гроші. У Європі першою визначилася Німеччина , вирішивши , що буде простіше легалізувати Bitcoin і з часом по можливості змусити їх користувачів платити податки. Перший крок зроблено - в цій країні Bitcoin визнані « приватними грошима».

Bitcoin в Британії ...

У Великобританії ж як і раніше вважають , що активне розгляд Bitcoin для можливості регулювання цієї віртуальної валюти , є перебільшеним і . можливо навіть передчасним. За інформацією порталу stavkibankov.ru Лондон не заперечує , що розглядає таку ймовірність у принципі , однак спішними висновки цієї країни назвати складно. Особливо , якщо згадати , що Німеччина і США вже свої висновки опублікували . Британська FCA повідомила , що поки що має намір просто стежити за подіями, що відбуваються з Bitcoin . Втім , як заявив прес -секретар FCA , поки уряд не визначилося з позицією щодо самої електронної валюти , ті підприємства , які користуються цими « грошима» у своїй діяльності , будуть все одно нести відповідальність у відношенні тієї частини своєї діяльності , яка підлягає врегулюванню.

У США ...

Bitcoin є віртуальною валютою , яка дозволяє користувачам обмінюватися онлайн- кредитами на товари та послуги . І хоча не існує якогось банку , який би цю валюту видавав , Bitcoin можуть бути створені в глобальній мережі (власне, так вони і з'явилися кілька років тому). Валюта потрапила в центральні заголовки економічних видань кілька місяців тому , коли банківський регулятор Нью - Йорка в рамках розслідування виробництва віртуальної валюти вислав кілька повісток компаніям. І поки ФБР і сенату США ведуть своє розслідування , тематика з простого врегулювання все більше відхиляється в бік відмивання грошей.

У Таїланді

Більш категорично з Bitcoin поки що обійшлися в Таїланді. Спочатку центральний банк цієї країни взагалі ігнорував цю валюту , не приділяючи уваги її обміну на тій підставі , що Bitcoin не є валютою взагалі. Звичайно , можливість переконати банк у творців електронних грошей була , однак напевно , вони нею не скористалися , тому що незабаром їх дітище в Таїланді заборонили зовсім. Для цього відбулася зустріч високопоставлених членів адміністрації , представників іноземних бірж і політиків департаменту . Як повідомляє журнал asks.ru , вони вирішили , що у зв'язку з відсутністю у чинному законодавстві Таїланду можливості контролювати руху таких віртуальних капіталів і враховуючи, що Bitcoin так і не визначилися з тим, до якого фінансового інструменту належать , вся діяльність , пов'язана з ними , на території країни автоматично стає незаконною. Зокрема , поза законом опинилися угоди з купівлі або продажу Bitcoin , а також отримання їх від кого б то не було в якості оплати . Засновники віртуальної валюти , звичайно ж , висловили своє невдоволення таким рішенням , однак банк Таїланду запевнив, що як тільки обставини змінюватися . Він перегляне своє рішення. Ось тільки терміни він уточнити «забув ».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся