Квитки на матч Україна-Франція дісталися спекулянтам

Вчора біля кас НСК " Олімпійський » зібралося близько чотирьох тисяч вболівальників , які бажали купити заповітні квиточки на доленосний матч збірних України і Франції ( 15 листопада) . Незважаючи на те , що організатори більшу частину квитків продавали через інтернет , багато вболівальників купити їх так і не змогли - сайт кілька днів не працював , а серед щасливчиків опинилися всі ті ж перекупники . Тому справжні вболівальники вирішили прийти до кас , де обіцяли продати 3 тис. квитків. Але , судячи з вчорашнім подіям , їх тут теж випередила квиткова мафія. Організатори нічого не змогли з нею зробити.

« Горите в пеклі ! " - Кричали вчора футбольні вболівальники групам перекупників , які окупували віконця кас. Іноді спекулянтів викидали з натовпу. Але порядку , незважаючи на запевнення керівництва " Укрспортарени » і « Україна футбол Інтернешнл " не було. Перший годинник з обіцяних восьми кас були відкриті тільки п'ять (включаючи віконця для інвалідів та бізнес- сектора). Спекулянти - в основному міцні хлопці у спортивних штанах - спокійно працювали за перевіреною схемою "карусели".

« Що ж ти робиш , гад ? Раз купив квитки , йди собі . Чого вдруге прешся ? Я тут з п'яти ранку стою і ні на метр не просунулося " , - присмачуючи слова добірним матом , кричить пенсіонер. « Батя , у тебе чотири ока (має на увазі окуляри - Авт ..) , але ні в одному совісті . Я тут з півночі стою » - огризнувся смаглявий хлопець у спортивках . Міліція та адміністрація стадіону не спробували втрутитися . Барижнічалі навіть біля вікна для інвалідів (вони можуть купити тут два квитки для себе і супроводжуючого) . «Слухай ти , суспільство здоров'я ! У тебе інваліди є? Мені потрібні першої групи. На них тільки квитки дають " , - кричав у трубку перекупник . Більш- менш спокійно було біля каси , де люди за день до цього організувалися в чергу за списками . Таким чином уболівальники вирішили дати відсіч спекулянтам . « Спекулянтів тут бригада людина 50-60 . Навколо сталі і нікого не пускають. Всі розібрали : купив , відійшов до іншої касі , знову купив . Мені до , щастя, пощастило. Там залишалося квитків 50 , коли я доповз » , - розповідає Андрій .

У « Укрспортарене » визнали, що не все пройшло гладко. «На жаль , не все вдалося організувати вдало. Ми задіяли багато сил , але були люди , яким вдалося проходити поза чергою . Ми обов'язково врахуємо цей досвід на майбутнє і запропонуємо ввести іменні квитки , як у Європі » , - розповів нам керівник прес -служби держконцерну" Укрспортарена »Олександр Гливинський .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся