Білоруські атланти

Останнім часом все більше довіри у покупців викликають білоруські холодильники Атлант . Гості з сусідньої країни стали ще одним популярним товаром , які підтверджують зародився серед наших громадян стереотип: вироблено в Білорусії - значить продукт якісний.

Ці « слов'янські богатирі » потихеньку , але впевнено , проштовхуються між корейськими і китайськими іменитими холодильниками « на прилавках » побутової техніки. Для них не складе труднощів помірятися силами , адже і зовнішній вигляд , і функціональні показники атлантів на високому рівні.

Виглядають вони дійсно впевнено. Не дарма вони носять ім'я давньогрецького бога , який своїм тілом підтримував небосхил.

Більшість цих великих агрегатів має традиційний білий колір. Але в лінійці білорусів , слідуючи віянням моди , з'являються сріблястий , рубіновий , графітовий , салатовий і золотий ексклюзивний кольору забарвлення корпусу.

Креативний підхід до створення дизайну холодильників Атлант - це ще одна сильна сторона , яку щосили використовують розробники . Так , є ряд « холодильних шаф » , які мають не просто плоску двері, а з цікавими переходами ліній. Прикладом можна назвати модель MX 6001-007 .

Що стосується функціональності , то ці холодильники є сучасною надійною технікою. Всі агрегати оснащені енергоефективними компресорами. Техніка білоруського виробника випускається за стандартами компанії DANFOSS . Це холодильники енергозберігаючого класу А і А + . Робота « холодильних шаф » - абсолютно безпечна , завдяки хладагенту R600a .
Холодильники компанії Атлант відповідають стандартам європейського виробництва. Вони мають автоматичну розморозку апарату і систему FRESH . У холодильниках панує природний процес ходу по циклу повітряний і водяних мас . Це сприяє виключенню розморожування камер. Усередині постійно підтримується оптимальний рівень вологості.

Наявність двох компресорів забезпечує автономну роботу двох камер. Одну з них можна залишати виключеною при бажанні. Зручно використовувати таку можливість для заощадження електроенергії в той час , коли холодильник не заповнений продуктами на всі сто.

Корисним стане скриньку « Super Fresh » , де температура тримається на показнику 0 градусів . У ньому чудово зберігаються продукти з маленьким терміном зберігання. А з супершвидкий охолодженням місткість камери охолоне за лічені хвилини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся