ru ua

Альбіна Джанабаєва змінила імідж

Популярна співачка і колишня учасниця групи «ВІА Гра» Альбіна Джанабаєва підкорила своїх шанувальників в Instagram просто неймовірними змінами у своїй зовнішності. Рудоволоса красуня перетворилася в кокетливу спокусницю блондинку.
На фан-сторінці Альбіни Джанабаєвої з'явився знімок співачки в новому дивовижному образі - красуня змінила свої знамениті мідні локони на пишні пшеничні кучері. Поки що незрозуміло, заради чого Альбіна пішла на такі кардинальні зміни, проте не виключено, що це все частина нової відео-роботи або ж фотосесії співачки.
Варто відзначити, що незважаючи на той факт, що шанувальники вже звикли до колишнього стилю красуні, новий образ їй виразно йде, і швидше за все, доведеться за смаком її фанатам.
Нагадуємо, що не так давно Альбіна Джанабаєва нарешті презентувала свою дебютну песнюпод назвою «Краплі».Прем'єра синглу відбулася на одній з московських радіостанцій, де побувала сама Альбіна.
До речі, Альбіна Джанабаєва, на відміну від Єви Бушміної і Санти Дімопулос, не сильно поспішала починати сольну кар'єру.