Актор Метт Деймон покидає Нью-Йорк

НовиниІнше    06.08.2013 - 14:02

Знаменитий голлівудський актор Метт Деймон прийняв дуже непросте для себе рішення. Актор вирішив покинути улюблений Нью-Йорк і перевезти сім'ю ближче до пагорбів Голлівуду в Лос-Анджелес. Більше всіх такому рішенню зраділи діти Метта Деймона.
У своєму недавньому інтерв'ю актор зізнався, що вони перебувають у цілковитому захваті від того, що тепер будуть жити в Каліфорнії. Актор сказав: «У них буде двір, що їх дуже тішить. У Нью-Йорку такої розкоші собі не дозволиш».
Що ж стосується причини, по якій актор прийняв таке важливе рішення, то тут все просто - там просто живуть вже всі його друзі з сім'ями. Зокрема, саме там мешкає найкращий друг Метта, Бен Аффлек.
Також Метт Деймон зазначив, що йому непросто ось так от взяти і поміняти місце проживання, так як він вже дуже звик до Нью-Йорку, проте він все ж прийняв рішення поставити інтереси сім'ї вище своїх особистих.
Нагадуємо, що Метт Деймон в 2005 році одружився на Люсьяне Боррозо. У шлюбі В них народилося троє доньок - 7-річна Ізабелла, Джіа, якій незабаром виповниться 5 рочків і Стелла, якій скоро виповниться 3 роки. Крім цього в їх великій і дружній родині підростає дочка Люсьяны від першого шлюбу Алексія.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top