ru ua

Актор Олексій Панін влаштував черговий бешкет

Один з найскандальніших російських акторів Олексій Панін влаштував черговий бешкет. За один вечір артист встиг розгромити номер в готелі, а потім обматюкати вартових правопорядку в поліцейській ділянці.
Як повідомляє російська преса, в цей раз Олексій Панін запам'ятається жителям міста Білогірськ Амурської області, куди він прибув на гастролі. До того як опинитися в поліцейській ділянці відомий актор кинув склянкою в співробітницю ресторану, а потім влаштував погром у своєму готельному номері. За словами працівників готелю, Панін, перебуваючи в неадекватному стані, намагався розпалити в кімнаті вогонь. Артист зібрав в купу білизна, взяв запальничку і збирався влаштувати підпал.
Після цього голий Олексій Панін вибіг у коридор готелю і відправився на прогулянку по місту. Хтось з перехожих викликав поліцію і скандальний артист був доставлений в полцейский ділянку. Там п'яний Панін матюкав людей в погонах і вів себе агресивно. Артист називав поліцейських нещасних і хворих, а людині, який вів зйомку, запропонував показати свій дітородний орган.
Примітно, що сам Панін про своє дебош нічого не пам'ятає. Журналістів актор запевнив, що зазвичай він з представниками правопорядку дружить і навіть разом з ними ходить в баню, а інцидент з поліцією Амурської області прокоментувати не може, так як не розуміє про що йде мова.