«Шахтар» розписав нічию з «Ювентусом» 1:1

Увечері 2 жовтня донецький «Шахтар» в рамках 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів у Турині зіграв унічию з «Ювентусом» - 1:1.
Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Причому «гірники» по ходу зустрічі вигравали. На 22-й хвилині рахунок у грі відкрив Алекс Тейшейра.

Але через дві хвилини, на 24-й, «Ювентус» відігрався. Гол забив нападаючий туринського клубу Леонардо Бонуччі.
Після цього команди могли відзначитися ще не один раз. Але фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат.
Статистика матчу:

«Ювентус» - «Шахтар Д» - 1:1.

Голи: Леонардо Бонуччі, 24 - Алекс Тейшейра, 22.

«Ювентус»: Джанлуїджі Буффон, Андреа Барцальї, Джорджіо Кьєлліні, Леонардо Бонуччі, Штефан Ліхтштайнер, Андреа Пірло, Квадво Асамоа, Клаудіо Маркізіо, Артуро Відаль, (Поль Погба, '84), Мірко Вучиніч, (Себастьян Джіовінко, '58), Алессандро Матрі, (Фабіо Квальярелла, '64).

«Шахтар Д»: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Разван Рац, Ярослав Ракицький, Вілліан, Генріх Мхітарян, Даріо Срна, Алекс Тейшейра, (Ілсіньо, '83), Томаш Хюбшман, Фернандіньо, Луіс Адріано.

Попередження: Штефан Ліхтштайнер, 43. Джорджіо К'єлліні, 71. - Томаш Хюбшман, 75. Ілсіньо, 90.

Удари: 11-10.

Кутові: 7-1.

Офсайди: 1-0.

У другому щоглі групи E лондонський «Челсі» на виїзді здолав з рахунком 4:0 данський «Норшелланд». Таким чином, турнірну таблицю «донецької» групи очолив клуб зі столиці Англії - у «аристократів» 4 очки (різниця забитих і пропущених м'ячів - 6-2). На другому місці «Шахтар» також з чотирма очками, але з гіршою різницею м'ячів (3-1). «Ювентус» займає третю позицію (2 очки, 3-3). Данці замикають таблицю. У них 0 очок і шість пропущених м'ячів.