Святий Миколай, Різдво та Новий Рік: відеоінструкція, як швидко та красиво доставити ялинку на машині

Святий Миколай, Різдво та Новий Рік: відеоінструкція, як швидко та красиво доставити ялинку на машині Фото: Morgan Plus Four CX-t (youtube.com)

Британський автовиробник Morgan випустив різдвяний відеоролик. У ньому спорткар Morgan Plus Four CX-T дуже ефектно привозить пухнасту ялинку до будинку. Шлях спорткара пролягає через розкисле поле.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на YouTube-канал Morgan.

Спорткар Morgan Plus Four CX-T офіційно представили півроку тому. Модель отримала доопрацьовану підвіску, а також збільшений до 230 мм дорожній просвіт. У модернізації шасі брала участь компанія, яка займається доведенням спортивних прототипів для участі в ралі-рейдах. Також під днищем з'явилися металеві захисту картера, коробки передач і картера ведучого моста.

Незвичайний позашляховий спорткар приводиться в рух 2,0-літровим бензиновим турбомотором від BMW потужністю 258 к.с. він працює в поєднанні з з 6-ступінчастою механічною трансмісією.

Традиційно для Morgan весь крутний момент передається на задню вісь. На європейських ринках машина оцінена в 220-230 тис. доларів, залежно від набору опціонального обладнання.

Раніше стало відомо, які марки і моделі авто в Україні викрадають найчастіше. У 2021 році кількість викрадень автомобілів знижується в порівнянні з попереднім роком.

Нагадаємо, що автомобілі з фільмів "Трансформери" продають за 2 млн доларів. Дилерський центр екзотичних автомобілів Curated з Майамі виставив на продаж чотири знакових машини.