В Україні навесні хочуть запустити державні субсидії для покупки електромобілів

В Україні навесні хочуть запустити державні субсидії для покупки електромобілів Фото: електромобілі біля Верховної Ради (itc.ua)

В Україні вже навесні поточного року запустять державну програму стимулювання покупки електромобілів. Субсидуватися буде процентна ставка лізингу електромобілів.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про запуск програми стимулювання повідомив заступник голови офісу президента України Ростислав Шурма в інтерв'ю Інтерфакс-Україна. За його словами, уряд на першому етапі має намір стимулювати не лізинг всіх автомобілів, а тільки операції з електромобілями.

У планах реформаторів в найближчі два роки включити такі ж стимули не тільки для конкретних покупців, але і для інвесторів, які мають намір виробляти електромобілі в Україні.

Ростислав Шурма додав: "Я добре знаю цю індустрію, крім того, ми консультувалися з автовиробниками. Два роки потрібно, щоб здійснити локалізацію виробництва електромобілів. Ця програма діятиме в універсальному вигляді два роки, а далі поширюватиметься на виробників, які локалізували виробництво. Посилаємо такий сигнал ринку: якщо хочете утримати свій продукт конкурентоспроможним не тільки зараз, але і через два роки – займайтеся локалізацією".

В Україні навесні хочуть запустити державні субсидії для покупки електромобілів Зростання популярності електромобілів в Україні спостерігається останні кілька років. У 2021 році реєстрації нових і старих електрокарів збільшилися на 18,9% в порівнянні з 2020 роком. Всього було поставлено на первинний облік 8541 одиниць електротранспорту.

Раніше повідомлялося, що Tesla оновила флагманський електромобіль Model S. Флагман отримав нові матричні фари і задні ліхтарі зі зміненою графікою.

Нагадаємо, що Mitsubishi відродив свій легендарний спортивний бренд. Прототип покликаний показати потенціал майбутніх моделей відродженого бренду.