Новатор української театральної сцени Влад Троїцький підготував для української та світової публіки своє нове творіння - оперу IYOV. Вперше опера була представлена восени 2015 року в рамках фестивалю "ГОГОЛЬFEST".
Сюжет вистави оздан на основі сакральних латинських текстів і книги Іова зі Старого Завіту. Це історія про життя біблійного героя, людському розпачі, пошуках справжнього "я" і жертовності. Доля немилостива до Йова, вона підкидає герою важкі випробування, які йому вдається не тільки пройти з отвагою, але і зберегти при цьому чисті помисли і добре серце.
Яскрава гра акторів, хоровий спів і пронизують партії симфонічного оркестру створюють на сцені справжню містерію.
Опера IYOV в 2015 році була успішно представлена у США, Австрії та Китаї. На початку березня артисти знову постануть перед київською публікою. Не пропустіть!
Початок: 19:30
Вхід: 150-450 грн.