Балет "Лебедине озеро" (Христина Шишпор, Денис Недак і Євген Логунов)

Христина Шишпор (фото: instagram.com/shyshpor_official)
Христина Шишпор (фото: instagram.com/shyshpor_official)

21.02.2019

"Лебедине озеро" в Києві!

21 лютого 2019 року всіх шанувальників класичного балету чекає справжня подія — спектакль "Лебедине озеро" в Національній опері України. Соло виконує прима Національного академічного театру опери та балету ім. Тараса Шевченка — Христина Шишпор, яка виконає роль Одетти і Оділлії. Постановку цього балету здійснив балетмейстер Анатолій Шекера.

Балет "Лебедине озеро" (Христина Шишпор, Денис Недак і Євген Логунов)

На роль злого Ротбарта запрошений прем'єр Будапештської опери Євген Логунов, відомий в балетному світі своє технікою, майстерністю і легкістю.

Ще одна зірка цього балету — народний артист України, соліст балету Національної опери України, запрошений артист American Ballet Theatre і Wiener Staatsoper (Віденської державної опери) Денис Недак, який буде танцювати партії принца Зігфріда.

Денис Недак

Денис Недак (фото: facebook.com/denys.nedak)

Прем'єра балету в Національній опері України!

Відомий на весь світ балет Петра Чайковського "Лебедине озеро" вже понад 140 років підкорює світові балетні сцени і завжди користується любов'ю і увагою глядачів. Постановка балету — справжній виклик для кожного балетмейстера, а від танцівників ця постановка вимагає величезної самовідданості і майстерності.

Але коли на одній сцені танцює стільки неймовірних і талановитих танцівників світового рівня, результат готовий перевищити всі найсміливіші очікування.

Ціна квитків від 250 до 2500 гривень. Придбати квитки можна тут.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/index/vubory-news.phtml on line 1
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся