ru ua

Ukrainian Fashion Market

Ukrainian Fashion Market

13.02.2016-14.02.2016

Ukrainian Fashion Market, приурочений до Дня Святого Валентина, створить для незабутню казку, наповнену ніжністю і любов'ю. Українські дизайнери підготують безліч приємних сюрпризів для покупців.

Юлія Gloss, організатор: "Цей weekend з солодким присмаком романтики буде по-справжньому особливим. Визнання в любові, обійми і поцілунки. Саме в цей день хочеться подарувати своїй половинці максимум уваги і турботи, атмосферу щастя, правильні слова та бажані подарунки".

UFM дарує кожному можливість зізнатися коханій людині в теплих почуттях. Опишіть вашу історію і відправте разом з спільним фото заявку організаторам на сторінку в Facebook. На майданчику UFM ви зможете зробити приємний сюрприз для другої половинки - тільки щире визнання.

А якщо вас звуть Валентин або Валентина, для вас вже відкладена ексклюзивна дизайнерська річ, яку ви зможете виграти 13-14 лютого в Dream Town.

Малюкам також нудно не буде. Вони зможуть взяти участь в запальному танцювальному майстер-класі і прикрасити обличчя тематичними ангелятами і сердечками за допомогою аквагриму.