ru ua

Фермерський ринок Good Wine

Фермерський ринок Good Wine

05.09.2015

5 вересня паркування флагманського магазину Good Wine на Мечникова, 9 вдруге трансформують у фермерський ринок і зону BBQ.

Фермерський ринок Good Wine

Готуйтеся зустрітися з кращими іноземними виробниками молочної продукції, сирів, м'яса і риби, овочів і фруктів, яєць, круп і меду. А ще - смачно поїсти, відпочити з друзями та родиною і познайомитися з приголомшливими людьми.

Тепер кілька фактів:

• На фермерському ринку вас чекає спілкування, дегустації, знайомство з локальними продуктами, в тому числі - новинками, створеними спеціально для заходу.

• Зона BBQ з гриль-станціями і хумус-баром. Тут можна буде купити готову їжу з фермерських (і не тільки) продуктів, з'їсти її в лаунж-зоні або забрати у форматі take away.

• Трохи зупинимося на нашій улюбленій темі кави свіжої обжарювання. На фестивалі буде два учасника зі своїми coffe point. Yellow Place будуть готувати кавові напої на основі еспрессо. Вадим Грановський - чемпіон Великобританії з заварювання кави в джезві - буде варити каву-по східному за традиційним рецептом і не тільки: в його меню буде, наприклад, кава з льодом.

• А ще вас чекають бар з вином, свіжим пивом і домашніми лимонадом. Лаунж, дитяча ігрова зона. Ми дуже kids-friendly і на всі 100% - за повноцінний відпочинок всією сім'єю.

• Музика. Їй ми приділили особливу місце. І запросили талановитих музикантів з неймовірною харизмою, сильною енергетикою і гарною музикою.

Приходьте і переконайтеся, що наші фермери - працьовиті, вони горять своєю ідеєю і постійно розвиваються. А їх продукт - ще один привід пишатися своєю країною.

Час проведення: з 10:00 до 16:00

Вхід вільний.