ru ua

Fashion Air Days

Fashion Air Days

02.04.2016 - 03.04.2016

2-3 квітня Fashion Air Days привезе Амстердама в Київ!

Fashion Air Days - найприємніше місце для шопінгу і не тільки! 2-3 квітня організатори спільно з українськими дизайнерами і партнерами відкривають у арт-центрі М17 безвізовий режим в Амстердам. Обіцяють багато шопінгу, безкоштовні консультації топових стилістів, експозиції художників і фотохудожників, ексклюзивні коктейлі і закуски, а також знижки на вхід тим, хто приїде на велосипедах.

В перші вихідні квітня територія М17 буде поділена на кілька районів Амстердама.

В районі Йордан будуть представлені весняні колекції одягу та аксесуарів від українських дизайнерів. Абсолютно безкоштовно всім будуть надаватися послуги кращих стилістів Києва. Протягом кожного дня в цьому районі розігруватимуться цінні призи.

Район Йоденбююрд - місце, де зосередилися перукарі, візажисти, фахівці з мехенді і Gold Tatoo. З допомогою цих професіоналів відвідувачі Fashion Air Days зможуть доповнити свій образ.

Споконвічно амстердамські закуски, авторські солодощі та ексклюзивні коктейлі будуть чекати гостей в районі Норд. До речі, кожен куплений квиток дає можливість отримати комплімент від головного бармена заходи. Тут же буде розташована зона кальянів, під які знавці чайного справи будуть пропонувати тонізуючі трав'яні збори. Родзинкою вікенду стане імітація Вулиці Червоних Ліхтарів - з допомогою атмосферних робіт художників та фотохудожників.

Справжній fashion ранок чекає дітей у районі Зьойд Ост: аніматори, показ мультфільмів, аквагрим і багато іншого. Для тих, хто постарше, приготовані XBOX та Playstation. Вхід відвідувачам до 12 років безкоштовний.

Fashion Air Days - самий видовищний шопінг квітня. З розслабленої атмосферою, безліччю розваг, і кращими виробами від українських виробників.

Вартість квитка: до 25.03.16 - 100 грн, з 26.03.16 - 150 грн. Знижка 50% тим, хто прибув на велосипеді. Безкоштовний вхід, прибулим на тандемі.

Дітям до 12 років - вхід безкоштовний.

Купити квиток можна онлайн.