ru ua

don't Take Fake 2015

05.09.2015-06.09.2015

Друзі, ми раді повідомити, що 5-й don't Take Fake пройде 5-6 вересня на території Експоцентру України (ВДНГ), павільйони №7-9!

Для тіла. Безліч спортивних зон на вибір: скейт-парк Casio G-Shock, майданчики для футболу та стрітболу, скалодром і велотрек.

Для голови. Арт-зона, кінотеатр та 2-денна лекційна програма від Windows 10 та онлайн-журналу huntger.com.

Для серця. Автограф-сесія футболістів київського «Динамо», можливість сфотографуватися з Суперкубком і побачити нову колекцію одягу для вболівальників клубу.

Для душі. Padded Paker - спільний благодійний проект Eastpak x don't take fake x bit.ua. Серія ексклюзивних рюкзаків, створених спільно з українськими художниками, персонами і компаніями. Виручка від їх продажу піде у Фонд "Таблеточки".

Величезна, площею 2 тис. кв м, виставка виробників одягу і взуття. Два спеціальних події: Adidas представить нові іменні кросівки Фаррела Вільямса, а Puma готує челенж для любителів пінг-понгу.

Цього року фестиваль відзначає 5-річчя, але не чекає подарунків, навпаки. Кожен відвідувач отримує на вході подарункову карту від Starburger, а пізніше може взяти участь у розіграші велосипедів Electra.

don't Take Fake - тут кують культуру!

Дати: 5 і 6 вересня

Час роботи: 12:00 - 23:00

Вхід: 50 грн