ru ua

Благодійний Кураж Базар

Благодійний Кураж Базар

26.03.2016 - 27.03.2016

26-27 березня відбудеться благодійний Кураж Базар. Це найбільша київська барахолка, яка на цей раз збере безліч зірок, молодих українських брендів, а також гори добірного барахла.

В цьому році після довгої паузи організатори хочуть зібрати мінімум 100500 гривень. Весь прибуток буде спрямована у фонд "Таблеточки".

Спеціально для сімей, мам і малюків готують дитячу зону. Під пильним наглядом досвідчених аніматорів і вихователів можна залишити дитину і спокійно зайнятися своїми справами. В рамках простору знаходиться кілька зон: частина для дитячого дозвілля обладнана цікавими штуками: іграшками, ляльковим театром, розвиваючими матеріалами і т. д. Крім того, передбачена окрема кімната з ліжками для затишного сну малюків.

Благодійний Кураж Базар

Благодійний Кураж Базар планують відвідати відомі особистості. Продавати своє барахло будуть письменник Антон Фрідлянд, видавець Дана Павличко, Оля і Дмитро Шуровы, всіма улюблена Монритта, дизайнер Йова Ягер, ресторатор і ведуча Даша Малахова, продюсер Міша Кацурин, комік Андрій Бурим, моделі Надя Шаповал і Ганна Зосимова, коуч щастя Алла Клименко, дизайнер Ольга Навроцька та фешн ілюстратор Ліліт Саркісян та інші відомі українці. А також більше 250 колекціонерів та зберігачів барахла, майже 100 нових українських брендів.

Музичний настрій підтримують улюблені діджеї Катя Заубер, Влад Буйвол, Антон Птушкін, Олександр Пантелєєв, Dj Vnuk, Dj Ekspert.

Вхідний квиток - 50 грн. Початок заходу о 11:00.