ua ru

Зустріч з Андрієм Орловим (Орлуша)

Зустріч з Андрієм Орловим (Орлуша)

3.09.2015

Зустріч з Андрієм Орловим (Орлуша) "Рідкісний птах долетіла до середини Дніпра"

Дмитро Биков: "Головний російський поет нашого часу - Андрій Орлов. Кожного його нового шедевра чекають, як на початку двадцятих років, позаминулого століття, чекали свіжого Пушкіна".

Це було сказано про нашого гостя ще в мирний час. З тих пір характеристика стала тільки актуальнішою. З'явившись в інтернеті 10 років тому, Орлуша своїми гострими (іноді до повної непечатности) і злободенними і завжди дотепними віршами підкорив спочатку віртуальне, а потім і реальний простір. Ще до появи соціальних мереж мільйони чоловік викачували злободенні рими на мобільні телефони.

Книга "Вірші і рінгтони" стала в 2008 році бестселером і лідером продажів. Андрій Макаревич тоді написав: "Андрій Орлов - це неймовірний коктейль з жорстокого цинізму, дитячої беззахисності і веселої мудрості. Все це дивним чином поєднана з так рідко сьогодні зустрічається справжнім гумором. Так взагалі не буває".

Виявилося, буває. Це доводять мільйони переглядів його роликів на youtube, десятки тисяч друзів і передплатників у фейсбуці, сотні аншлагових концертів - і в маленьких клубах і залах на тисячі місць. Глядач і читач завжди знають: там, де звучать вірші Орлуши, там завжди "по повній" дістанеться всім - від гламурної тусовки до президента. Сам автор каже: "Я ніколи нічого не вигадую, всі герої і події в моїх віршах реальні".

Не так давно у Орлова була своя щоденна рубрика на радіо Business FM, він був автором і ведучим щотижневої програми "Пан хороший" на ТБ "Дощ", а нині поет потрапив до Росії разом з багатьма друзями і однодумцями в списки "національних зрадників".

Модератор: Дмитро Чекалкін