ua ru

"Весільні фрески"

"Весільні фрески"

24.08.2016

24 серпня на честь 25-річчя Дня Незалежності України, Національний центр Народної Культури Музей Івана Гончара " представляє новий проект "Весільні Фрески".

Перформанс створений на основі автентичних весільних пісень та обрядів і відбувається на тлі проекції архівних фото жителів України XIX і XX століття. Він обставлений атрибутами традиційної культури - від одягу та музичних інструментів до рушників, символічний зміст яких розкривається в процесі дії. Перформанс продовжує народну традицію і виводить тему історичної пам'яті на новий рівень: весільний обряд конструює і відновлює зв'язок з родом.

"Іван Гончар збирав колекцію і мріяв про музеї не тільки для того, щоб зберегти предмети народної культури, але насамперед - зберегти Україну. Ми йшли тією ж логікою. Дія "Весільних Фресок" не повторює обряд. Перформанс складається з автентичних традиційних мотивів, який об'єднує покоління і створює поле наступності знання, традиції і символів культури", - каже Петро Іванович Гончар, директор Центру, художник і артистичний директор перфомансу.

films 2

Художня розкадровка "Весільних Фресок", виконана в техніці колажу і мальовничого начерку, - повноцінний арт-об'єкт, фрагменти якого використовуються в анонсах і постерах проекту.

Сцена: подвір'я Музею Гончара // День в історії: 25-річчя Незалежності України // Рік: 2016

Дата: 24 серпня. Час: 21:30

Вхід вільний