ua ru

У Києві презентують збірку пісень на слова із "Кобзаря" "Ше.Пісня"

У Києві презентують збірку пісень на слова із "Кобзаря" "Ше.Пісня" Фото: Презентація збірки "Ше.Пісня"

26.09.2017

26 вересня о 18:00 у столичному музеї Тараса Шевченка відбудеться презентація пісень на слова Тараса Шевченка. У платівку увійшли треки-переможці пісенного конкурсу "Ше.Пісня", який відбувається щороку до дня народження Тараса Шевченка.

На презентації будуть виконані пісні переможцями конкурсу наживо, зокрема виступить гурт "САД", "Мелорі", "Пророка", бард Вітай Кобзар та Сергій Малега та інші. Також відбудуться читання поезії з "Кобзаря" поетами, учасниками проекту "Відео.Кобзар" Михайлом Невідомським та Володимиром Олівцем. Ведучий вечора – Олександр Висоцький.

Зазначимо, що цього року у збірник пісень "Ше.Пісня" увійшло 10 композицій, зокрема це дуети: "Лісова Пісня" "Ой люлі, люлі, моя дитино" (Львів), UKULELE&MORE "Ой баю, баю" (рос.) (Житомир), МЕЛОРІ "Думка" (Київ), Поророка "Нащо" (Київ); гурти: "САД" "Єсть на світі доля" (Дніпро), "EFIR" "Твої діти" (Кропивницький); виконавці: Богдан Тарасюк "Катерина" (Вінниччина), Дмитро Оленич "Думи мої" (Київ), Сергій Малега "За байраком байрак" (Богуслав), Віталій Радиш "Гомоніла Україна" (Івано-Франківщина). Більшість пісень були записані на студії, адже музиканти створювали свіжі композиції для конкурсу. Диск створений за сприяння Юрія Левченка.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року фестиваль Тараса Шевченка "Ше.Fest" оголосив відкриття пісенного конкурсу "Ше.Пісня". Свої заявки надсилали музиканти з усіх куточків країни. Оцінювали конкурсантів лідер гурту "Веремій" Віталій Калініченко, лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк, екс-солістка гурту "ДримбаДаДзига" Ольга Троян, музикознавець, головний редактор журналу "Музика" Володимир Корнійчук та організатор фестивалю Тараса Шевченка "Ше.Fest" Юлія Капшученко-Шумейко. За два роки існування конкурсу в ньому взяли участь близько сотні виконавців.

Конкурс проходить за підтримки Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка "Ше.Фест" з 2016 року. Минулоріч була записана прем’єрна збірка, в яку увійшло 13 треків на слова Шевченка в акустичній обробці.

Час: 26 вересня о 18:00

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12 (Національний музей Тараса Шевченка)

Вхід вільний!