ru ua

Балет "Попелюшка" (дует Ханюкова-Зуккетти)

Балет "Попелюшка" (дует Ханюкова-Зуккетти)

24.05.2016

Зірки британського балету Катерина Ханюкова і Валентино Зуккетти вперше разом виступлять на сцені Національної опери України, виконавши головні партії в балеті "Попелюшка".

Виступ солістів у виставі на музику одного з найвідоміших композиторів ХХ століття Сергія Прокоф'єва можна буде побачити лише один день - 24 травня 2016 року.

Унікальний візит британських зірок в Україну не випадковий. Нинішня солістка Англійського національного балету Катерина Ханюкова присвятила кар'єру в Національній опері України 5 років, а тепер відновлює зв'язок з рідним театром: підписавши гостьовий контракт, зазначає своє повернення виставою "Попелюшка".

Ніжна, улюблена всіма з дитинства казка "Попелюшка" у виконанні тендітної і технічної Ханюковой, обіцяє подарувати глядачам по-справжньому чарівний і вишуканий вечір. Талановите майстерність балерини на сцені знайде надійну підтримку в особі Валентино Зуккетти - провідного соліста Королівського балету Великобританії.

Відомий своїм легким пружним стрибком, італійський танцівник, випускник балетної школи при театрі La Scala і лондонської The Royal Ballet Upper School відвідає Україну вперше і подарує глядачам унікальну можливість оцінити рівень головних європейських балетних шкіл і, звичайно, свій артистичний талант багатогранний.

Високопрофесійний міжнародний дует Ханюкова-Зуккетти на сцені підтримають балетна трупа і оркестр Національної опери України. Драматична і насичена музична партитура "Попелюшки", виконана наживо, залишить незабутнє емоційне враження.

Монументальна, але при цьому дуже пластичне твір С. Прокоф'єва жваво відгукується на кожен сюжетний поворот вистави і разом з витонченою майстерністю провідних танцівників без залишку занурює глядача в казку. Вистава "Попелюшка" за участі Катерини Ханюковой і Валентино Зуккетти вже отримав статус міжнародної сенсації. Захід пройде при офіційній підтримці Британського посольства в Україні.

Вартість квитків: від 100 до 2500 грн. Купити квиток можна онлайн.