ЦеШо розпочинають тур Україною

ЦеШо
ЦеШо

22.03.2019-20.04.2019

Їхня композиція "Hate" здійняла справжній фурор на сцені та зібрала чимало схвальних відгуків від журі та високий бал від глядачів. Найбільш обговорювані учасники Нацвідбору на Євробачення 2019 – соціальне кабаре ЦеШо вирушають у тур Україною (квитки).

ЦеШо – ще один музично-театральний проект Влада Троїцького. Засновника ЦСМ "Дах" та гуртів DakhaBrakha і Dakh Daughters. Це соціальний рейв, дзеркало сучасного дня, голос молодої України, банда культурних камікадзе або хор світлого майбутнього. В їхній творчості більше питань, ніж відповідей. Своїми перфомансами вони змушують замислитись над актуальними проблемами сучасності.

П'ятеро акторів через поєднання музики та театру гостро та сочно досліджують хто ми, де та як живемо. Говорять про виклики сучасної людини, про світ, який нас оточує, який ми щодня зустрічаємо, коли взуваємось і виходимо за двері.

Разом з ними на сцені – їх зменшені копії, п'ятеро ляльок у таких же комбінезонах та кольорових шапках. Симулякри їх власних "я", в той же час – і узагальнений образ сучасних людей, і проекція наступного покоління. В руках музикантів – віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії. Зі сцени буде показано 15 композицій, сплетених в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.

Розклад туру ЦеШо:

  • 22 березня – Київ, клуб Atlas
  • 30 березня – Львів, клуб Picasso
  • 4 квітня – Харків, арт-клуб “Корова”
  • 12 квітня – Дніпро, Music Hall Poplavok
  • 20 квітня – Одеса, Stalkanat Art Cluster

Відео: YouTube/UA:Перший


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/index/vubory-news.phtml on line 1
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся