ru ua

Легендарні VACUUM повертаються до Києва з концертом

Легендарні VACUUM повертаються до Києва з концертом Фото: VACUUM

14.02.2019

Всесвіт емоцій, нескінченність любові і космічна чуттєвість - 14 лютого шведська сінті-поп група VACUUM зіграє концерт до Дня Закоханих в київському Caribbean Club Concert-Hall.

VACUUM увірвалися на міжконтинентальну музичну арену як епатажне сінті-поп-тріо з ангелоподобного Маттіаса Линдблума, екстравагантного Олександра Барда і кібер-жінки Марини Шипченко.

Сьогодні VACUUM - це творча колаборація артиста і музичного продюсера Маттіаса Линдблума і композитора Андреса Вальбека. У репертуарі групи чудові ліричні пісні, а їх дебютний сингл I Breathe донині серед супер-хітів світового масштабу.

Легендарні VACUUM повертаються до Києва з концертом

3 факту про VACUUM:

1. Вокаліста групи Маттіаса Линдблума називають шведським Бредом Пітом.

2. Співзасновник групи Олександр Бард.

3. Співпрацювали з Garu, Тар'єю Турунен та іншими артистами.

Про зв'язок музики і любові Маттіас Ліндблум говорить так: "Я люблю співати про любов. Це найважливіша річ у світі. Якщо ти пишеш пісні, то торкаєшся різних тем, але мільйон пісень ти можеш написати тільки про своє серце".

Зворушливий вокаліст з оксамитовим баритоном дарує не просто виступи, а справжні подорожі в нескінченність любові і романтичних відносин.

Легендарні VACUUM повертаються до Києва з концертом

14 лютого концерт VACUUM - це музика для поцілунків, ніжності і живих сердець. Улюблені хіти та нові пісні у цей вечір в Caribbean Club Concert-Hall!