ru ua

Дворазовий володар "Grammy" Анатолій Кочерга виступить у Києві

Дворазовий володар "Grammy" Анатолій Кочерга виступить у Києві Анатолій Кочерга (фото: facebook.com/kotschergaa)

26.03.2019

26 березня 2019 року в Жовтневому Палаці виступить оперний співак світового рівня, народний артист України — Анатолій Кочерга. Будучи солістом Київського оперного театру став наймолодшим в історії Народним Артистом СРСР.

Володар двох американських премій "Grammy" за запис партії Бориса з опери "Борис Годунов" Модеста Мусоргського. Міжнародна кар'єра "відомого басу слов'янського походження" стартувала в кінці 80-х у Віденській державній опері. У різні роки працював за контрактами в італійському театрі "Ла Скала", лондонському "Ковент-Гарден" і в американській "Метрополітен-опера". До речі, артист виступив на сцені Нью-Йоркської "Метрополітен-опера" в "Хованщині" Мусоргського в ролі князя Івана Хованського. Після прем'єри газета "The New York Times" написала: "Спів Кочерги — як ефект вибуху бомби".

Anatoli Kotscherga Анатолий Кочерга in Poltava part 2

Опубліковано Iouri Loutsenko Вівторок, 25 грудня 2018 р.

Крім потужного голосу, Анатолій Кочерга завжди відрізнявся драматичним талантом. У 1982 році зіграв роль Мефістофеля у фільмі-опері "Фауст", режисером якого виступив Борис Небієрідзе. До речі, на сцені МЦКМ артист порадує фанатів "Куплетами Мефістофеля" Шарля Гуно та іншими аріями з опер. Прозвучать романси і пісні як українських, так і зарубіжних композиторів.

Анатолий Кочерга

Фото: facebook.com/kotschergaa

"Пісня, в порівнянні з оперною арією, важче тим, що там немає ні декорацій, ні партнерів, ні режисера, який говорить, куди піти і навіщо. Ти один. І потрібно створити за короткий час якийсь образ, захопити людей, щоб вони тобі повірили. Мені здається, виконувати пісні, романси набагато складніше, тому що ти один на один з публікою. І кожне своє виконання на сцені я до сих пір сприймаю як іспит: я здаю його, перш за все, самому собі, і публіці, звичайно", — розповів Анатолій Кочерга.

Глядачі України матимуть можливість побачити і почути артиста 26 березня 2019 року на концерті "Симфонія Романсу" в Жовтневому Палаці в супроводі Народного оркестру народних інструментів під керівництвом заслуженого працівника культури України Вікторії Васильєвої.

Не пропустіть!