Група "billy's Band" та її засновник Біллі Новак - одне з найяскравіших відкриттів Санкт-Петербурга. За короткий час група придбала воістину культовий статус.
Цікаво, що спочатку квартет billy's Band починався, як "жарт для друзів", андерграундний проект для богемної тусовки підвальних нічних клубів Пітера. Зараз група успішно гастролює, бере участь у престижних музичних фестивалях, знімається на телебаченні, серйозно займається театральними проектами.
Музику цієї команди можна назвати джазом у чистому вигляді, це альтернатива американському холодного джазу, просочена пітерським хуліганських менталітетом з елементами клейзмера, французького шансону, кантрі, англійської фолку, міського фольклору, блюзу, салонного свінгу, мелодійного речитативу, музичних номерів з фільмів Тарантіно і кавер-версій композицій Тома Вейтса.
14 травня група "billy's Band" відіграє програму "Концерт за заявками" зі своїх найкращих композицій.
Початок о 19:00
Вартість квитків: 350-1500 грн. Купити квиток можна онлайн.