ua ru

Чемпіонат пікніків

Чемпіонат пікніків

4.06.2016-5.06.2016, 11.06.2016-12.06.2016

Перший етап чемпіонату відбудеться в Києві 4-5 і 11-12 червня. Подати заявку на участь може хто завгодно: група друзів, сім'я, пара закоханих - кількість учасників, їх вік і стать не мають значення. Важливо тільки одне: наскільки вони зуміють організувати найсмачніший, самий веселий і самий креативний пікнік, щоб отримати суперприз - 5 авіаквитків на батьківщину шашлику, в Грузію!

Оцінювати пікніки по 4 параметрами (їжа, атмосфера, чистота на площадці і ідея) буде команда з трьох експертів на чолі з незалежним шеф-кухарем. На нього покладена головна місія - роздати бали за смак і якість страв. Максимально команда може набрати 100 балів: 70 з них - за їжу, ще по 10 - за креативність пікніка, чистоту і загальну атмосферу свята.

Умови участі в Чемпіонаті пікніків прості - потрібно до 2 червня надіслати заявку на e-mail: picnic@borjomi.com.

У заявці вказати, де саме (http://www.picnic.borjomi.com/city/4#adv_7 і коли ви плануєте свій пікнік, скільки людей в ньому беруть участь, і залишити контактний номер телефону. Зареєструватися може будь-який бажаючий - неважливо, чи організовуєте ви великий корпоративний пікнік, дружні посиденьки біля багаття або навіть романтичний пікнік на двох.

Переможці першого етапу чемпіонату в Києві стануть володарями кубка «Кращий пікнік» і суперпризу - 5 квитків на батьківщину самого правильного шашлику, в Грузію. Їх імена стануть відомі 15 червня.

Щоб жителі інших міст України не нудьгували, поки кияни борються за суперприз, організатори підготували конкурс на кращий онлайн-пікнік.

"Пікніки - головна річна «соціальна мережа», яка об'єднує людей смачною їжею, приємною компанією і гарним настроєм, а тепер ще й духом змагання, - каже співорганізатор Чемпіонату пікніків «Боржомі» Оксана Панкіна. - Ми починаємо наш чемпіонат у Києві, але сподіваємося, що незабаром він вирушить на всеукраїнські гастролі. Тим часом жителі всіх областей України можуть брати участь у конкурсі на кращий пікнік онлайн: все, що потрібно - зробити фото на своєму пікніку і розмістити його в Инстаграме з хештегом #borjomipicnic. 5 команд, чиї фото наберуть найбільшу кількість "лайків", отримають переносні мангали для найсмачніших пікніків".

Слідкувати за перебігом чемпіонату можна на сторінці: https://www.facebook.com/BorjomiAcademy/