ru ua

"Київські Лаври"

"Київські Лаври"

19.05.2016-25.06.2016

Один з найбільших і найавторитетніших фестивалів поезії на пострадянському просторі - «Київські Лаври» - пройде в цьому році в Києві 19-25 травня.

За роки існування фестивалю в ньому взяли участь понад 600 поетів з 24 країн світу. Одним із своїх основних завдань організатори вважають підтримку сучасної української поезії.

У центрі уваги одинадцатых "Київських Лаврів" - передноворічна поезія, журнальні та молодіжні проекти. Тому гостей програми очікують виступи близько сотні поетів з України, США, Великобританії, Грузії, Росії, Німеччини, Ізраїлю, Чехії, а також білоруська поезія і сучасна поезія Африки.

Поряд з молодими українськими поетами з різних регіонів країни, свої вірші читати закордонні гості та зірки сучасної поезії Фіона Семпсон (Великобританія), Ульріке Альмут Зандиґ (Ulrike Almut Sandig, Німеччина), Сергій Жадан (Україна), Лев Рубинштейн (Росія), Ігор Іртеньєв (Ізраїль), Олексій Цвєтков, Бахит Кенжеєв, Андрій Грицман (США), Борис Херсонський (Україна), Шота Иаташвили (Грузія), Василь Голобородько (Україна), Марія Ілляшенко (Чехія) та інші.

Програма фестивалю також включає презентації нових поетичних книг і ряду міжнародних літературних журналів ("Poem: International English Language Quarterly", Великобританія, "Интерпоезия", США, "Соти", Україна), літературні читання, акції і музичну програму.


Київ, Фестиваль-Ресторація "Диван".

19-25.05.2016, 19:00. Вхід вільний.