ru ua

Забіг у вишиванках

Забіг у вишиванках Забіг у вишиванках

24.08.2017

24 серпня на Русанівській набережній в 9:00 відбудеться "Забіг у вишиванках", приурочений до святкування Дня Незалежності України. Четвертий рік поспіль завдяки організаторам проекту ГО "Федерації любителів спорту", а також ідейного натхненника і майстри спорту з легкої атлетики міжнародного класу Олександра Кузіна в цей день традиційно пробіжить не тільки Київ, але й інші українські міста – Львів, Одеса, Рівне, Миколаїв і Херсон. Як і в минулому році, до цього бігові дійства також долучаться численні українські діаспори з усього світу – Нью-Йорка, Філадельфії, Чикаго, Торонто, Мюнхена та Австралії.

"Забіг у вишиванках" – яскравий, патріотичний, сімейне свято, що об'єднує українців у цей особливий день. Головним атрибутами забігу, символізують свободу і незалежність нашої країни, стануть найкрасивіші національні вишиванки, в яких учасники подолають обрану дистанцію. Діти до 6 років пробіжать 100 м, діти від 7 до 10 років – 500 м, дорослі – 5, 10 км. Всі бажаючі також зможуть взяти участь у благодійному забігу на 1 км.

У рамках підготовки до старту на "Забігу у вишиванках" запланована серія бігових тренувань під керівництвом Олександра Кузіна. Приєднатися можуть усі бажаючі. Тренування пройдуть на Русанівській набережній. Вхід вільний. Зареєструватися на забіг, а також ознайомитися з більш детальною інформацією та розкладу тренувань можна тут.