ru ua

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 Фото: Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 (facebook.com/kyivmarathon)

08.10.2017

8 жовтня у столиці пройде восьмий міжнародний Київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.

На марафоні будуть встановлені нові рекорди України. Організатор бігового події, компанія Run Ukraine, планує зібрати понад 10 000 бігунів з 52 країн. Серед них - 659 іноземних учасників. Реєстрація на захід триває до 7 жовтня включно на сайті.

Напередодні і в день заходу за маршрутом марафону буде частково обмежено рух автотранспорту (графік перекриття вулиць).

Всіх, хто в цей день не біжить, організатори запрошують на подію, щоб підтримати учасників на трасі. Початок події - о 09:00 на Майдані Незалежності.

Вперше в історії Київського марафону на старт дистанції 21,0975 км вийде 7-річна спортсменка Ніколь Князєва, яка вже встановила 13 спортивних рекордів. 8 жовтня у неї буде шанс встановити новий рекорд. Крім того, полумарафонскую дистанцію буде долати Юлія Черницька з дочками в колясці. Вона стане першою українською мамою, яка пробіжить дистанцію 21,0975 км у супроводі дітей.

Родзинкою Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 стануть медалі. Саме за них віддали свої голоси більшість учасників відкритого онлайн-голосування на сайті.

Долучитися до міжнародної бігової спільноти і перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни. Варто тільки вибрати дистанцію і підготуватися до старту. 8 жовтня в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 відбудуться традиційні забіги на індивідуальних дистанціях: 42,195 км; 21,0975 км; 10 км; 5 км; 2 км.

Не обов'язково бути професійним атлетом, щоб подолати головну марафонську дистанцію. На 42,195 км вже зареєструвалася і планує бігти телеведуча "1+1" Марічка Падалко.

Серед зірок на Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 також очікуються:

  • на дистанції 5 км: Потап і Настя, Санта Дімопулос, бізнесмен Гарік Корогодський, посол Франції Ізабель Дюмон;
  • на дистанції 2 км: Міс Україна 2017 Поліна Ткач, телеведуча Соломія Вітвіцька, режисер, актор і телеведучий Ахтем Сєїтаблаєв.

Пробіжить одну з дистанцій і мер міста Віталій Кличко. Крім любителів, в заході беруть участь і професійні титуловані атлети, серед яких: учасник трьох Олімпійських ігор Олександр Сітковський і учасник чемпіонату світу в Лондоні (18 місце) Ігор Олефіренко.

У цьому році програма стартів доповниться новими дистанціями та кубками, а саме:

  • Security Cup 5 км - кубок серед співробітників силових структур;
  • Guide Run 5 км - забіг для незрячих людей, які долають дистанцію в супроводі гайдів;
  • Family run 2 км - сімейний забіг для дітей і дорослих;
  • University Cup 2 км - кубок серед студентів;
  • #AvonPinRun 3 км - благодійний жіночий забіг.
  • Diplomat Cup - кубок серед працівників посольств та культурних центрів.
  • Chamber Cup - кубок серед корпоративних команд.
  • Сity Cup - кубок, в якому будуть нагороджуватися найшвидші спортсмени Києва на дистанції 42,195 км.

Традиційно до бігового заходу залучаються не тільки дорослі бігуни, але і діти. Спеціально для них підготували дитячі забіги на дистанціях 100 м, 500 м і 1000 м. Кожен маленький фінішер отримає пам'ятну медаль і подарунки.

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

Фото: Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 (прес-служба)

Біг доступний кожному, хто хоче стати краще. Найстарший учасник минулорічного Київського марафону, 76-річний Олег Шетанков, готується до свого марафону, щоб показати результат кращий, ніж у минулому році. Він переконався на власному досвіді, що в бігу не існує жодних вікових обмежень.

Маршрут головної дистанції традиційно буде пролягати в одне коло мальовничими вулицями міста, починаючи від Майдану Незалежності. Карти дистанцій доступні на сайті події.

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 - престижний біговий захід, якому присвоєна найвища позначка (5 зірок) в рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації.