Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Ювентус - Селтік. Завершилася зустріч в Туріні, де місцевий Ювентус приймав Селтік. Дивитися матч Ювентус - Селтік можна було на каналі Футбол+, онлайн трансляція на нашому сайті почалася о 21:40.

6 березня, 21:45
Турин, "Стадіо Олімпіко"
Ювентус - Селтік 2:0 (перший матч 0:3)

90+2 хв. Звучить фінальний свисток. Селтік так і не зумів забити. Ювентус проходить в 1/4 Ліги Чемпіонів.

88 хв. Форест пробив метрів з двадцяти п'яти - Буффон зреагував на відскік від мокрого газону і зафіксував м'яч в руках.

83 хв. Самарас вийшов на ударну позицію по центру штрафної площі і завдав небезпечний удар - м'яч пролетів над поперечиною.

80 хв. Останні хвилини м'яч знаходиться під контролем Ювентуса, який особливо не поспішає вперед. У Селтіка моментів біля воріт Буффона немає.

75 хв. Хупер пробивав з метрів двадцяти - м'яч пройшов поруч з лівою стійкою воріт Буффона.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Заміна у Селтіка: Нуїуї вийшов замість Коммонса.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Джакеріні вийшов замість Пірло.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Заміна у Юве - замість Відаля вийшов Ісла.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Пірло як рукою закинув м'яч в штрафну на Відаля, той вийшовши один на один з Форстером не став бити, а віддав на Квальярелу, який відправив м'яч у порожні ворота.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Ісагірре отримав жовту за грубий фол на Падоїні.

63 хв. Пірло навішував зі стандарту в штрафну Селтіка - м'яч полетів за лицьову лінію. Дуже неточно, як для Пірло.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Заміна у Юве - Асамоа замість Пелузо.

57 хв. Форест класно навішував з правого флангу на дальню штангу, де Самарас головою віддавав пас уздовж лінії воротарської Буффона - на жаль для "Селтіка" ніхто на відгукнувся на цю найнебезпечну передачу.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів51 хв. Метьюз на рівному місці отримав травму - гравець Селтіка потягнув м'язи. Замість захисника "кельтів" вийшов Форест.

49 хв. Квальярела пробивав з точки пенальті після скидання від Матрі - Форстер витягнувшись в струнку зумів витягти м'яч з правого нижнього кута воріт.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Ваньяма пішов з поля - Емброуз вийшов.

46 хв. Почався другий тайм. М'яч в гру ввели гравці Юве.

Перерва.

45+1 хв. Після кутового у виконанні Селтіка, що не призвів до небезпеки, пролунав свисток на перерву.

44 хв. Відаль класно змістився в центр з правого флангу і пробив по воротах, перебуваючи поруч зі штрафною Селтіка - Форстер без проблем зафіксував м'яч в руках.

41 хв. Каяль пробивав головою після навісу Ісагірре, проте удар припав прямо в руки Буффону.

38 хв. Квальярела повинен був отримати жовту картку за грубий підкат ззаду Уїлсону - суддя пошкодував гравця Юве.

35 хв. Селтік повинен був забивати. Самарас увійшов у штрафну Юве по лівому флангу і класно прострілив уздовж лінії воріт Буффона - Хупер не зумів дотягнутися до м'яча.

31 хв. Матрі вліз у офсайд після передачі Пірло - могло бути дуже небезпечно, нападаючий Юве міг вийти один на один з Форстером.

28 хв. Коммонс пробивав з метрів 17-и, але Буффон зумів відбити цей удар навіть після рикошету, який змінив траєкторію польоту м'яча.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів24 хв. Після обрізки Хупера на своїй половині поля м'яч опинився у Квальярели, який увійшов до штрафної і пробив низом - Форстер зумів відбити м'яч, але прямо на набігаючого Матрі, який відправив снаряд у практично порожні ворота.

22 хв. Ледлі класно пробивав по воротах Буффона перебуваючи в метрі від штрафної Юве - м'яч пролетів над правою дев'яткою.

20 хв. Ісагірре непогано навішував зліва, але захисники Ювентуса знову зіграли дуже надійно.

Ювентус - Селтік: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів17 хв. Пелузо програв у швидкості Метьюзу і вирішив зупинити того, тримаючи за шорти. Суддя цілком справедливо показав гравцеві Юве жовту картку.

12 хв. Погба, перебуваючи на лівому куті штрафної Селтіка віддавав хитрий пас низом на Матрі, який знаходився поряд з воротарською площею, але Уілсон зумів перехопити цю небезпечну передачу.

9 хв. Каяль пробивав з лінії штрафної, але на шляху м'яча став захисник " Ювентуса". Останні хвилини Селтік намагається пресингувати гравців Юве вже біля їх штрафної.

6 хв. В центрі поля возять м'яч команди практично весь час. Одна з атак Селтіка завершилася неточним навісом в штрафну, Юве намагається грати на контратаках.

3 хв. Самарас з правого флангу навішував на Коммонса, але захисники Юве зуміли виграти верхову боротьбу у гравця Селтіка. Хвилиною пізніше Погба запоров відмінну контратаку, віддавши занадто неточний пас на Матрі.

1 хв. Почався матч в Турині. Ювентус грає в традиційних чорно-білих кольорах, Селтік в чорному. Погода не найкраща для футболу, в Турині справжня злива.

Ювентус: Буффон, Пелузо, Барцальї, Бонуччі, Погба, Падоин, Пірло, Відаль, Мароне, Квальярела, Матрі
Селтік: Форстер, Метьюз, Ісагірре, Уілсон, Малгрю, Коммонс, Ледлі, Каяль, Ваньяма, Самарас, Хупер