Шахтар - Нордшелланд, 2:0: Стенограма першої української перемоги в Лізі Чемпіонів

Донецький "Шахтар" стартує в Лізі Чемпіонів з перемоги над данським "Нордшелландом".  РБК-Україна пропонує вашій увазі стенограму матчу "гірників".

Донецький "Шахтар" стартує в Лізі Чемпіонів з перемоги над данським "Нордшелландом". РБК-Україна пропонує вашій увазі стенограму матчу "гірників".

19 вересня, 21:45

Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Норлшелланд, 2:0

Гол: Мхітарян, 43, 76
Шахтар
: Пятов, Кучер, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньо, Вілліан, Срна, Ілсіньо, Адріано, Мхітарян
Нордшелланд: Хансен, Окоре, Мтіліга, Паркхерст, Руньє, Пеклі, Стокхольм, Крістенсен, Лорецен, Бекман, Джон

90+3. Все! Перемагає "Шахтар"! Спасибі, Донецьк. Спасибі, Генріх Мхітарян!

88 хв. Марко Девіч відмінно пробив головою після подачі Фернандіньо. Хансен врятував свою команду.

86 хв. Коста вирішив самостійно вирішити долю епізоду. Сковзь всю штрафну данців пронісся бразилець, але пробити йому не дали.

82 хв. Жовта картка Мтилиге за фол на Мхитаряне була показана.

80 хв. Дуглас Коста змінює Вілліана на поле.

76 хв. Дубль робить Мхітарян! М'яч після удару Девіча відлетів до вірмена і той пробив по порожніх воротах.

75 хв. Дебютує в Лізі Чемпіона Марко Девіч. Виходить гравець української збірної виходить замість Адріано.

73 хв. Алекс Тейшейра елементарно не потрапив по м'ячу після пасу Адріано. Один був Алекс навпроти Хансена.

71 хв. Вілліан класно пробив з лінії штрафної - Хансен насилу відбив.

70 хв. Луческу робить першу заміну - замість Ілсіньо вийшов Тейшейра.

67 хв. Даріо Срна сфолив на фланзі захисту проти Джона. Жовта картка хорватові.

61 хв. Заміна у "Нордшелланда". Замість Крістенсена вийшов Крістіансен.

59 хв. Лоренсен збив Ілсіньо. Жовта картка данцеві.

55 хв. Воротар данців Хансен, трохи не віддав м'яч на Мхитаряна, але захисник випередив вірменина.

50 хв. Неймовірний момент біля воріт "Нордшелланда". Після подачі кутового Срна пробив з льоту з лінії штрафної, Хансен зміг відбити м'яч, але той відлетів до Хюбшмана. Але чех знову потрапив в голкіпера.

Почався другий тайм. Чекаємо продовження "бенкету". Вперед, Донецьк!

Свисток. Відпочваємо 15 хвилин. "Шахтар" веде 1:0 після гола Мхитаряна. Але "Нордшелланд" абсолютно не виглядає "хлопчиками для биття".

43 хв. 1:0. ГОЛ!!! Генріх Мхітарян забив після того, як увірвався у штрафну і пробив з пасу Адріано!

41 хв. Жовта картка Крістенсену за фол в центрі поля.

39 хв. Мхітарян небезпечно пробив з гострого кута. Вступив у гру голкіпер данців.

25 хв. Адріано вдалося вискочити один на один, але після дотику з воротарем, вирішив завалитися, за що отримав жовту картку від арбітра.

32 хв. Через фланги грають "гірники". Але без результату поки що. Черговий простріл Срна не знайшов адресата.

28 хв. Ілсіньо красиво на краю штрафного обіграв захисника, але удар був заблокований.

25 хв. Данці на довго забрали м'яч у свої ноги. 58% володіння м'ячем у "Нордшелланда".

20 хв. Вілліан добре пронісся половині поля данців і пробив. М'яч влучив у захисника і полетів на кутовий.

14 хв. Хюбшман вивів на вільний простір Ілсіньо, але бразилець прострілив невдало.

8 хв. Фернандіньо досить грубо в центрі поля збив гравця суперників.

4 хв. Команди придивляються один до одного.

1 хв. Матч стартував. Гімн Ліги Чемпіонів пролунав на "Донбас-Арені".