Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Реал - Манчестер Юнайтед. Сама назва цього матчу зобов'язувала його побачити. Дві легендарні команди, у яких на двох 11 Кубків європейських чемпіонів. Окремої розмови вартує гра Кріштіано Роналду проти команди, де він став зіркою світового масштабу. Загалом, причин побачити цей матч багато. Дивитися матч "Реал" - МЮ можна було на ТК "Футбол", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн-трансляції цього поєдинку.

13 лютого, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Барнабео"
Реал - Манчестер Юнайтед 1:1

90+3 хв. "Манчестер" заробив кутовий, який не встиг подати - арбітр зустрічі своїм свистком завершив другий тайм. Відмінний матч видали команди. Спасибі, що були з нами!

90+2 хв. Після прострілу Модріча з лівого флангу Роналду міг забивати, перебуваючи у воротарській Де Хеа, проте захисники "МЮ" зуміли в останній момент відразити небезпеку від своїх воріт.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Валенсія ліктем відмахнувся від Рамоса і отримав за це жовту картку.

86 хв. Роналду пробив зі штрафного метрів з 33-х - м'яч впав на сітку над правою дев'яткою.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Фергюсон блискавично відреагував на дії Моурінью, випустивши Андерсона замість Руні.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Заміна у "Реала". Замість Алонсо виходить Пепе.

80 хв. Після метушні в штрафній "манкуніанців" м'яч відлетів до Хедіри, який зльоту пробивав по воротам Де Хеа. Воротар "Манчестера", який видає просто приголомшливий матч, встиг зреагувати на удар, вибивши м'яч в поле.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Заміни провели команди. У "Реала" замість Ді Марії вийшов Модріч, у "МЮ" замість Уелбека вийшов Валенсія.

73 хв. "Трихвилинка взаємних люб'язностей" сталася на полі тільки що. Спершу ван Персі пробивав з шести метрів по воротах Лопеса, проте останній зумів переправити м'яч в поперечину. Потім той же ван Персі після помилки захисників "Реала" перекинув Лопеса, однак Рамос встиг вибити м'яч з порожніх воріт. Потім вже Алонсо з кута штрафної розстрілював Де Хеа, але воротар "МЮ" знову зіграв чудово.

70 хв. Роналду набігав на простріл Хедіри з правого флангу, однак Фердінанд встиг перешкодити португальцеві зробити дубль у сьогоднішньому поєдинку.

67 хв. Три рази поспіль навішували гравці "Реала" в штрафну площу "Манчестера", і всі три рази навіси ні до чого небезпечного не привели. Цікавим відкриттям сьогоднішнього матчу є постійне переміщення Руні на позицію правого захисника, в допомогу Рафаелю.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів64 хв. Заміна у "МЮ". Замість Кагави на поле виходить Райан Гіггз.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Заміна у "Реала". Замість Бензема, який в цьому матчі нічого особливого не показав, виходить Ігуаїн.

57 хв. Ван Персі подавав штрафний з правого флангу, однак Алонсо зіграв надійно, головою вибивши м'яч за межі своєї штрафної.

54 хв. Ді Марія смачно приклався метрів з тридцяти, м'яч летів у лівий нижній кут воріт, однак голкіпер "МЮ" знову зіграв чудово. Через хвилину Ді Марія пробивав ще раз, зловивши м'яч на льоту на лінії штрафної - пощастило "Манчестеру", м'яч дивом не влучив в абсолютно порожній правий кут воріт.

49 хв. Після хитрого пасу від Хедіри на ударній позиції на лінії штрафної "манкуніанців" опинився Роналду, однак його удар низом відбив Де Хеа.

46 хв. Почався другий тайм. "МЮ" відразу спробували вийти в атаку, проте Уелбек віддав пас дуже неточно.

45+1 хв. Після подачі з лівого флангу у виконанні Озіла Роналду вистрибнув вище Еванса, проте на цей раз удару португальця не вистачило точності. Слідом за цим суддя завершив перший тайм. Перерва.

43 хв. Роналду пробивав з 25 метрів - м'яч пролетів над правою дев'яткою воріт "МЮ".

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів40 хв. Рафаель отримав жовту картку, зупинивши Озіла в лівому куті штрафної "Манчестера". Алонсо подав на ближню штангу, проте захисники британців впоралися з навісом.

38 хв. Алонсо одним пасом вивів Озіла один на один з Де Хеа, однак голкіпер "МЮ" зіграв чудово, відбивши удар в ближній від себе кут.

34 хв. Відверто пощастило "Реалу". Після подачі з лівого флангу від ван Персі Уелбек зіграв на випередження Лопеса і ледь не переправив м'яч у ворота останнього. М'яч пройшов у лічених сантиметрах від штанги.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів29 хв. Роналду, опинившись у центрі штрафної після подачі з лівого флангу, в красивому стрибку головою переправив м'яч під праву штангу воріт Де Хеа. Чудовий гол від португальця.

24 хв. Дальній удар Ді Марії призвів до кутового - Де Хеа встиг зреагувати, витягнувши снаряд з лівого нижнього кута воріт. Кутовий у "вершкових" не вийшов - м'яч не перелетів навіть першого захисника.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів20 хв. Виходять вперед "манкуніанці". Після подачі кутового Уелбек вистрибнув вище Рамоса і переправив м'яч в правий від Лопеса кут воріт.

18 хв. "Реал" подав кутовий, який міг завершиться взяттям воріт - Бензема не дотягнувся до м'яча, як і Де Хеа, якому перешкодив свій же захисник. Чудово показує себе молодий "реаліста" Варан, надійно граючи в захисті, і непогано допомагаючи в атаці.

12 хв. Роналду класно прорвався по лівому флангу, обігравши на швидкості двох гравців "червоних дияволів", і віддав простріл низом у центр штрафної. Ситуацію врятував Евра, вчасно опинившись на шляху м'яча.

9 хв. Перший кутовий в матчі заробили гравці "МЮ", однак очікуваної небезпеки біля воріт "Реала" цей стандарт не приніс - захисники зіграли надійно.

Реал - Манчестер Юнайтед: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів6 хв. За відмашку в центрі поля жовту картку отримав ван Персі. Через хвилину Коентрау перевірив на міцність праву штангу воріт Де Хеа - чудовий удару з лінії штрафної мав всі шанси перетвориться в гол.

2 хв. Хедіра опинився на ударній позиції в центрі штрафної "Манчестера", проте удар у мадридця не вийшов - м'яч зрізався з ноги.

1 хв. На забитому під зав'язку "Бернабеу" звучить стартовий свисток сьогоднішнього матчу. М'яч в гру ввели гравці "Реала", виступаючі в білій формі. "МЮ" грає в червоно-чорних кольорах.

"Реал": Дієго Лопес, Варан, Рамос (К), Коентрау, Арбелоа, Хедіра, Езіл, Хабі Алонсо, Ді Марія, Роналду, Бензема
Запасні: Адан, Пепе, Карвалью, Кака, Ессьєн, Модріч, Ігуаїн.
"МЮ": Де Хеа, Рафаел, Евра (К), Джонс, Фердінанд, Еванс, Каррік, Кагава, Руні, Уелбек, ван Персі
Запасні: Ліндегор, Смоллінг, Валенсія, Андерсон, Гіггз, Клеверлі, Ернандес.