Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Якщо не хочеш виграти - не виграєш. Сьогоднішній матч це продемонстрував. "Металіст" занадто довго не грав у футбол, поки "Рапід" цим займався. І заслужив перемогу, яку їм приніс точний удар Алар.

6 грудня, 22:05
Відень, "Герхард Каналлі"
Рапід - Металіст, 1:0
Гол:
Алар, 13
Рапід: Кенигсхофер, Шраммель, Зоннляйтнер, Піхлер, Герсон, Шимпельсбергер, Хейккінен, Видра, Триммель, Бургшталлер, Алар.
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсильери, Фініньо, Гуйє, Соса, Торрес, Бланко, Марлос, Кристальдо, Вілліан.
Трансляція на ТК "Футбол"

Все. "Металіст" завершує 2012 рік дурацькою поразкою.

90 хв. Вілліан на лівому фланзі обіграв захисника і пробив в дальній кут. Воротар на місці.

87 хв. "Метал" кинув всі сили на атаку. "Рапід" класно захищається. І ходить в контратаки.

84 хв. Вильягра сильно прострілив з правого флангу, але м'яч полетів у ближній кут, звідки його насилу витягнув голкіпер.

82 хв. Штанга рятує "Рапід". Марлос отримав м'яч за межами штрафного, обіграв двох захисників і пробив крученим ударом у дальній кут. Але м'яч стукнувся об стійку і вилетів назад.

79 хв. Марлос пройшовся з лівого флангу уздовж всієї лінії штрафної. На удар бразилець не зважився, а пас на Едмара ні до чого не привів.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи76 хв. Автор голу Алар йде з поля. Теренс Бойд замість нього.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи73 хв. Едмар змінює Фініньо. Будемо сподіватися, що Едик внесе в гру харків'ян більше креативу.

70 хв. "Метал" намагається багато атакувати. А все це супроводжується чудовим співом віденських уболівальників.

68 хв. Бургшталлер, сам не чекаючи того, пройшов в штрафній "Металу" Гуйє і спробував пробити. Торсильери випередив форварда.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи64 хв. Триммель пішов відпочивати. Замість нього вийшов Бразан.

63 хв. Вильягра подав в штрафну на Сосу, який скинув м'яч в центр воротарської. Але Кенигсхофер випередив всіх і вибив м'яч.

59 хв. Марлос віддавав на хід Бланко, але аргентинець вирішив скинути назад під удар Кристальдо. Удар у форварда не вийшов. Набагато вище воріт.

56 хв. Фініньо добре віддавав в штрафну, де відразу троє гравців "Металу" могли приймати м'яч. Але Торреса, який виявився з м'ячем, випередив захисник.

53 хв. А ось і перший момент біля воріт "Рапіда". Вильягра подав на дальню штангу, звідти Кристальдо пробив по воротах, але захисник Жерсон зумів вибити м'яч.

52 хв. По-трохи, "Металіст" включає гру на флангах. Поки подачі не йдуть. Але це вже щось.

49 хв. Алар добре пробив лівою з лівого краю штрафного. Горяїнов знову продемонстрував свою майстерність.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Видра не виходить на другий тайм. Виходить Коловиц.

Повернулися команди на полі. Другий тайм у Відні. Чекаємо від "Металіста" пробудження.

Перерва. Не впевнений, що "Металісту" він потрібен. Якщо так грати, то втоми не повинно бути.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи44 хв. Піхлеру показана червона картка. Шипами він в'їхав у Марлоса. На щастя, не в ногу.

43 хв. Марлос на честь фінського Дня Незалежності вирішив пробити з центру поля. Результату це не принесло. Дивно, правда?

40 хв. Гуйє обережно поклав на газон Видру. Прямо біля лінії штрафної. Алар дуже добре пробив у дальній кут воріт, але не менш класно зіграв Горяїнов, відбивши цей м'яч.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи36 хв. Фініньо поклав руку на Тримеля. Жовта картка бразильцеві.

34 хв. Невже?! Удар у бік воріт "Рапіда". Не може бути. Фініньо не знав, що робити з м'ячем на лінії штрафної, і вирішив пробити. М'яч полетів вище воріт.

30 хв. Хороший хльосткий удар вийшов у Бургшталлера по центру воріт метрів з 30-ти. Горяїнову знову довелося потрудитися.

27 хв. Тепер Тримель сам подавав. А бив по воротах головою Бургшталлер. Горяїнов насилу дістав м'яч.

25 хв. Хайкинен подав з лівого флангу і Тримель випередив захисників і Горяїнова, пробив, але трохи вище воріт. Пробачили "Метал".

23 хв. Схоже, що численні харківські південноамериканці вже думають не про футбол, а про відпустку. Зовсім знехотя вони грають.

20 хв. Бланко увійшов до штрафного з лівого флангу. Пошатав захисника, він відкинув під удар Кристальдо. Нормально влучити по м'ячу у аргентинця не вийшло.

17 хв. "Метал" на гол не реагує. Продовжує тихо і мирно катати м'ячик. Так рахунок не зрівняти.

Рапід - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи13 хв. Награв на гол "Рапід". І забив. Шимпельзбергер пройшов по правому флангу віддав на Тримеля, який прострілив у центр штрафної на Алара, який переправив м'яч у ворота Горяїнова.

11 хв. Добре працює правий фланг атаки "Рапіда". Вже кілька небезпечних передач пройшло від туди.

8 хв. Більш активно виглядають на початку гри вінці. Поки до ударів у них не виходить довести справу, але "Метал" почав дуже мляво.

5 хв. Видра зважився на удар з-за штрафної. У захисника потрапив м'яч. Кутовий.

3 хв. Зазначимо повернення до складу "Металіста" Хосе Соси, якого довго не було в грі з-за травми. Так само, немає і не буде сьогодні Тайсона і Шавьера, які вже пішли у відпустку.

Почався матч у Відні. Давай, "Метал"! Підтвердь статус лідера!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи між віденським "Рапідом" і харківським "Металістом".