Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу

Матч Болгарія - Україна закінчився на стадіоні "Василь Левські" в Софії. Онлайн трансляція-на нашому сайті розпочалася в 17:55, дивитися Болгарія - Україна можна було на телеканалі Інтер. Стали відомі стартові склади команд.

Матч Болгарія - Україна закінчився на стадіоні "Василь Левські" в Софії. Онлайн трансляція-на нашому сайті розпочалася в 17:55, дивитися Болгарія - Україна можна було на телеканалі Інтер.

Болгарія - Україна 0:1

90+4 хв. Звучить фінальний свисток. Українці перемагають "на класі" . З перемогою, Україна!

Три хвилини додав арбітр

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу89 хв. Селін вийшов замість Ротаня.

89 хв. Болгари намагаються тиснути, однак ніякого тиску біля воріт українців створити не виходить. Атака завершилася ударом Тонєва у молоко.

87 хв. Заробили штрафний болгари в двох метрах від штрафної площі українців. Рангелов після скидки від партнера потужним ударом потрапив в саме болюче місце Мандзюку.

82 хв. Цвєтков пробивав в торкання з центру штрафної - українцям пощастило, м'яч зрізався з ноги. Дуже багато простору залишили захисники українців Цвєткову.

79 хв. Болгари небезпечно атакують по лівому флангу, однак непоганий простріл знову не знайшов адресата.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу75 хв. Замість Попова вийшов Тонєв. Замість Селезньова - Шиндер.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу75 хв. Не дуже красиво зіграв Манолев, спеціально впавши на Пятова у штрафній площі, не встигаючи до м'яча. Почалася бійка, підсумком якої стали жовті для Манолева і Шевчука.

72 хв. Селезньов з кута штрафної прострілював на Безуса, проте українцеві не вдалося переправити м'яч у ворота. Дуже небезпечно.

69 хв. Небезпечний штрафний на правому фланзі атаки заробив Манолєв. Небезпечний простріл не знайшов адресата, українці вибігли у позиційну атаку. Через хвилину з льоту по воротах Пятова пробивав Попов - мимо. На зустрічних курсах йде гра.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу64 хв. Замість Ілієва вийшов Цвєтков. Багато замін проводять наставники сьогодні.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу63 хв. Травмувався Михалик, замість нього виходить Назаренко.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу61 хв. Тут же заміна - Божинов йде, Рангелов виходить.

60 хв. Селезньов пробивав з під захисника в дальній кут воріт - зовсім небагато не вистачило форвардові для точного удару. У відповідь невгамовний Божинов знову намагався відірватися від українців, однак був зупинений двома захисниками.

57 хв. Маркиньос пробив метрів з тридцяти - сильно вище воріт м'яч полетів, хоча позиція для удару була чудовою, прямо по центру перед штрафним майданчиком.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу55 хв. Мандзюк виходить замість Федецького.

53 хв. Божинов знову міг вийти один на один, проте Хачеріді в останній момент зумів вибити м'яч з під ноги болгарина на лінії воротарського майданчика.

49 хв. Божинов вийшов один на один з Пятовим, проте воротар збірної України зіграв чудово, відбивши удар нападаючого ногами.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу46 хв. Михалик і Тимощук вийшли замість Степаненко і Кучера. У болгар на полі з'явилися Мінєв і Маркиньос замість Занева і Міланова.

46 хв. Почався другий тайм! Вперед, Україна!

Перерва

45 хв. Не виходять у болгар позиційні атаки - українці вміло закривають зони. Під час чергового розіграшу м'яча лунає свисток на перерву. Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою збірної України. Українці грають цікавіше болгар, намагаючись загострювати при першій можливості, а відсутність флангових півзахисників під час атак з лишком компенсують підключення захисників. Цікавий матч!

43 хв. Обрізка болгар в центрі поля ледь не призвела до другого голу у ворота Колєва - швидкий випад українців завершився навісом Безуса на Селезньова. Євген головою пробив вище воріт.

40 хв. Потенційно небезпечний штрафний біля воріт українців не призвів до небезпеки - Пятов кулаком зняв м'яч з голови Ілієва.

38 хв. Високий пресинг з боку українців не дозволяє болгарам спокійно контролювати м'яч навіть на своїй половині поля.

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу33 хв. Кучер забиває м'яч головою після подачі кутового з лівого флангу. М'яч летів на ближню штангу, Олександр випередив всіх захисників і зрізав м'яч у ближній кут воріт Колєва

Болгарія - Україна: стенограма онлайн-трансляції товариського матчу31 хв. Жовта для Степаненко за грубий фол в центрі поля.

29 хв. Бутко прийняв м'яч біля правого кутового прапорця у воріт болгар і віддав дуже гострий простріл на Федецького, якому не вистачило кількох сантиметрів для того, щоб переправити м'яч у ворота.

27 хв. Українці стали грати впевненіше, Безус на правому фланзі ледь не відібрав м'яч у захисника болгар. Так тримати.

25 хв. Геніальний пас Богдана Бутка зі своєї половини поля вивів Селезньова на зустріч з голкіпером болгар. Євген добре обробив м'яч, однак Колєв зіграв на вищому рівні, відбивши удар українця на кутовий, який ні до чого небезпечного не призвів.

20 хв. В контратаку втік Шевчук по лівому флангу, але віддав дуже неточний пас в штрафну. Тим часом Гармаш лежить на полі, отримавши удар у боротьбі з гравцем болгарської збірної.

18 хв. Федецький виривався один на один з Колевым, але лайнсмен зафіксував офсайд, якого, судячи з повтору, не було.

15 хв. Передача Федецького в штрафну болгар з флангу ні до чого не призвела - болгари легко виграли "повітря".

13 хв. Одна з перших позиційних атак українців ледве не призвела до контратаки на ворота Пятова. Повозившись в центрі поля, українці знову взяли м'яч під контроль, моментально повернувши його болгарам, віддавши неточний пас на хід Селезньову, який вбігав у вільний простір за спинами захисників болгар.

7 хв. Георгій Міланов пробивав з лівого кута штрафної у дальній кут воріт Пятова, але не влучив - м'яч зрізався з ноги. Хачеріді не втримав форварда.

5 хв. Намагаються атакувати флангами болгари. До першої "пожежі" в штрафній українців призвів сольний прохід Іванова по правому флангу. Шевчук зіграв на винос, вибивши м'яч на чужу половину поля.

1 хв. Добрий вечір! Тільки що пролунав стартовий свисток в Софії. Ми бажаємо нашої збірної успішного матчу!

Стали відомі стартові склади обох команд:

Україна: 12.Пятов, 3.Хачеріді, 5.Кучер, 6.Гармаш, 11.Селезньов, 13.Шевчук, 14.Ротань (К), 15.Безус, 19.Степаненко, 21.Бутко, 22.Федецький
Запасні: 1.Худжамов, 23.Бандура, 2.Селін, 4.Тимощук, 16.Мандзюк, 17.Михалик, 18.Назаренко, 20.Ракицький, 25.Шиндер

Болгарія: 12.Колев, 2.Манолев, 4.Занев, 5.Бодуров, 6.Й.Мінев, 9.Попов (К), 10.Божинов, 15.Иванов, 16.Сармов, 17.Г.Миланов, 22.Ілиев
Запасні: 1.Чворович, 3.Александров, 7.Маркіньос, 8.Рангелов, 11.Бандаловскі, 14.В.Мінев, 18.Гаджев, 19.Цветков, 20.Тонев, 21.Дьяков, 23.И.Міланов

Після упевненої гри з Англією на "Уемблі" і провальних матчів з Молдовою і Чорногорією, збірна України залишає по собі дуже двояке враження. Наша команда об'єктивно сильніше і Молдови, і Чорногорії, але величезним мінусом "козаків" є залежність результату від настрою всередині колективу.

Після програшу на "Олімпійському" уболівальники, та й фахівці одностайно критикували тренерські рішення, закликаючи швидше визначитися з новим головним тренером збірної. Багато хто в цьому відповідальному питанні віддавав перевагу іноземному фахівцю, аргументуючи цю позицію тим, що гру збірної пора наблизити до сучасних європейських футбольних тенденцій. Інші виступали за призначення вітчизняного тренера, посилаючись на те, що іноземець не може бути знайомим з українськими футбольними реаліями. Буквально за два дні до сьогоднішнього поєдинку ФФУ оприлюднила інформацію, згідно з якою Андрій Шевченко отримав запрошення очолити національну збірну. Звичайно, Шевченко молодий, знаменитий, знайомий і з нашим, і з європейським футболом, але що ми знаємо про тактичну підкованість легендарного футболіста? Чи вміє він вибудувати правильну стратегію для команди, чи зможе успішно працювати з молодими хлопцями? Звичайно, на такі запитання відповідати ще рано, але недооцінити вплив цієї новини на гравців нашої збірної, які зібралися в Кончі-Заспі перед вильотом до Болгарії, дуже складно.

Для Заварова, якого багато хто називає другим основним кандидатом на посаду тренера збірної, матч з Болгарією не буде чимось вирішальним. Відразу група основних гравців не може взяти участь в матчі - у Коноплянки температура, Ярмоленко, Гусєв і Ракицький травмовані. Крім того, найімовірніше не зіграє Ротань, що говорить про незвичність сьогоднішнього складу. Українцям доведеться відмовитися від звичних флангових атак, діючи переважно в центральній зоні.

Болгарія буде хотіти взяти реванш за минулу зустріч з українцями, коли три м'ячі на стадіоні "Динамо" остудили запал молодої болгарської збірної. Скажемо відверто, сьогодні у підопічних Любослава Пенева набагато більше шансів на успіх, ніж тоді, адже болгари грають удома, та й проблеми українців видно, як на долоні.

Нейтралізувати Селезньова, який буде діяти на вістрі української збірної, при щільній і уважній грі буде не так складно. Для успіху болгарам потрібно зіграти максимально щільно у захисті, намагаючись не розривати ряди і при цьому реалізовувати ті моменти, які у них будуть. Українцям же, для позитивного результату, потрібно забути результати минулих матчів і спробувати зіграти швидше і динамічніше, ніж проти Молдови та Чорногорії.