"Юнайтед" розібрався з "Ліверпулем", "Сіті" впорався на виїзді з "Арсеналом", "Юве" втрачає очки, а "Барса" продовжує перемагати

Сімнадцятий гол Робіна ван Персі в сезоні допоміг лідерові прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" обіграти в принциповому матчі "Ліверпуля" з рахунком 2:1. "Лаціо" обіграв "Аталанту" і до трьох очок скоротив відставання від лідера "Юве", який несподівано розійшовся миром з "Пармою" на виїзді. Йдуча першою в чемпіонаті Іспанії "Барселона" в гостях переграла "Малагу", тоді як "Атлетіко" забив два м'ячі "Сарагосі".

Англія

Лідер чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" на своєму полі взяв гору над "Ліверпулем" (2:1), а що йде другим "Манчестер Сіті" у гостях обіграв "Арсенал" - 2:0.

Рахунок на "Олд Траффорд" на 19-й хвилині після філігранної передачі Патріса Евра відкрив Робін ван Персі, якому не вдалося відзначитися лише в одному з останніх восьми матчів у прем'єр-лізі. Гості в основному думали про оборону, і незабаром голландець міг оформити дубль, але м'яч після його удару з лінії воріт виніс Мартін Шкртел.

На початку другого тайму трибуни "Олд Траффорд" знову зраділи - після навісу Евра ударом голою вразив ворота Неманья Відіч. "Ліверпуль" відповів голом вийшовшого на заміну Деніела Старріджа, який зблизька добив м'яч у сітку після удару Стівена Джеррарда. Старрідж міг принести мерсисайдцям і нічию, але пробив вище з відмінної ситуації, створеної його партнером Луїсом Суаресом.

Потім настала черга вийти на поле футболістам "Манчестер Сіті", чиє завдання спростилася після того, як поле достроково залишив захисник "Арсеналу" Лоран Косцельни, що зфолив в штрафній площі на Едіні Джеко. Боснієць не зміг реалізувати пенальті, але незабаром рахунок відкрив Джеймс Мілнер, що скористався відмінним пасом Карлоса Тевеса. Що стосується Джеко, то він реабілітувався ще в першому таймі, вдало зігравши на добиванні після удару Тевеса.

Після перерви господарі мали чимало можливостей скоротити відставання, а за 15 хвилин до кінця зустрічі червону картку отримав капітан "городян" Венсан Компані. У час, що залишився гольовий момент втратив Тео Уолкотт - м'яч після його удару з лінії воріт виніс Джолион Лескотт.

Італія

Чинний чемпіон і лідер поточного чемпіонату Італії "Ювентус" поділив очки з "Пармою" - 1:1. "Лаціо" упевнено обіграв "Аталанту".

"Стара синьйора" вийшла вперед на 52-й хвилині: Андреа Пірло пробив зі штрафного, і м'яч влетів в сітку рикошетом від Жонатана Біабіані. Однак за 13 хвилин до кінця основного часу, Нікола Сансон скористався передачею Габріеля Палети і відновив паритет.

"Лаціо" вдома забив два м'ячі у ворота "Аталанти". У другому таймі рахунок відкрив Серджіо Флоккарі, а потім вразив власні ворота Давид Бривио. У кінцівці гості залишилися вдесятьох, коли другу жовту картку отримав Карлос Кармона.

Третім йде "Наполі", який розгромив "Палермо" з рахунком 3:0. Дубль Антоніо Ді Натале допоміг "Удінезе" обіграти "Фіорентину" - 3:1. Другої поспіль поразки зазнала "Рома", яка цього разу поступилася з мінімальним рахунком "Катанії".

"Торіно" взяв гору над "Сієною" (3:2), а "Кальярі" здобув вольову перемогу над "Дженоа" - 2:1. У вечірньому матчі "Мілан" добився нульової нічиєї в Генуї проти місцевої "Сампдорії" і піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці.

Іспанія

"Барселона" з рахунком 3:1 переграла на виїзді "Малагу" і, як і раніше, на 11 очок випереджає "Атлетіко", який довів свою перевагу над "Сарагосою" - 2:0.

"Барса" вийшла вперед на 27-й хвилині - Ігнасіо Камачо віддав поганий пас назад і оволодівший м'ячем Ліонель Мессі обвів голкіпера Віллі і вразив порожні ворота. Дружина Тіто Виланови продовжувала володіти ініціативою, і незабаром після перерви відзначився Цеск Фабрегас.
За вісім хвилин до кінця основного часу Тьяго Алькантара довів рахунок до крупного, після чого зі штрафного влучно пробив Дієго Буонанотте. "Атлетіко" вже на сім очок випереджає "Реал", вигравши у "Сарагоси". На 31-й хвилині подачу Габрі з кутового замкнув Тьяго, а потім Фалькао реалізував 11-метровий.

"Бетіс" виграв у "Леванте" (2:0) і піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці, а залишившийся вдесятьох "Депортиво" поділив очки з "Реал Сосьєдад" - 1:1.