Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу

Київське "Динамо" в іспанській Марбельї готується до відновлення футбольного сезону. Сьогодні кияни проведуть черговий товариський матч. Суперником у них буде розкручений нині російський "Анжі". Дивитися матч можна на російському телеканалі "НТВ Плюс Футбол". Онлайн трансляція матчу "Динамо" (Київ) - "Анжі" (Махачкала) на сайті РБК-Україна розпочнеться о 17:55.

Київське "Динамо" в іспанській Марбельї готується до відновлення футбольного сезону. Сьогодні кияни провели черговий товариський матч. Суперником киян став розкручений нині російський "Анжі". У підсумку "Динамо" і "Анжі" розійшлися миром - 2:2. За киян забив Ніко Кранчар. Ще один гол у свої ворота забив Сантос. Наступний матч "Динамо" проведе з румунським "Оцелулом" в рамках Copa del Sol.

02.02.2013. Марбелья, Іспанія. Початок матчу о 18:00.

"Динамо" - "Анжі", 2:2

Голи: Кранчар, 20, Сантос, 69 (аг) - Буссуфа, 40, Жирков, 42

"Динамо": Коваль - Данило Сілва, Віда, Хачеріді, Селін - Велозу, Аруна, Гусєв, Ярмоленко, Кранчар - Мехмеді

"Анжі": Габулов - Єщенко, Тагірбеков, Жоао Карлос, Логашов, Діарра, Шатов, Жусилей, Буссуфа, Жирков, ЕтоО

Фінальний свисток. "Динамо" і "Анжі" розходяться миром.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу89 хв. Замість Гусєва на полі з'являється Артем Кравець.

86 хв. Не видно Вілліана на полі. Зоряний новачок "Анжі" загубився.

83 хв. Два кутових подав Велозу, але безрезультатно.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу79 хв. Самуель Ето'О йде з поля, а Сердер Сердеров виходить у "Анжі".

77 хв. Ярмоленко падає в штрафній "Анжі", але свисток судді мовчить. Андрію знадобився час, щоб піднятися з газону.

75 хв. Ярмоленко ледь не піймав захисника на відкидці м'яча назад, але Габулов вчасно вийшов з воріт і розрядив ситуацію.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу73 хв. Заміна у "Динамо". Данило Сілва поступається місцем на полі Люльці.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу71 хв. І тут же в "Анжі" виходить на поле новачок Вілліан! Замінив бразилець Шатова.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу69 хв. Несподівано порівнюють динамівці!!! 2-2! Ярмоленко, відмінно відкрившись на лівому краю штрафного, отримав м'яч, прострілив на лінію воротарської, де Мехмеді, відмінно подобровшись, змусив Сантоса зрізати м'яч у власні ворота.

67 хв. А у нас йде метушня в центрі поля. М'яч по черзі знаходиться у півзахисників обох команд.

63 хв. Велозу і Данило Сілва по черзі намагалися пробити з-за меж штрафної, але в обох випадках удари були заблоковані.

60 хв. Гусєв прорвався по лівому флангу, але захисник відіграв до кінця і вибив м'яч на кутовий.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу59 хв. Замість Селіна у "Динамо" виходить Тайе Тайво.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу58 хв. Жоао Карлос чіпляє Гусєва на фланзі і отримує жовту картку. Велозу знову невдало подає.

56 хв. Штрафний для "Динамо" з лівого флангу. Невдало подав Мігель Велозу.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу52 хв. Випускає Блохін Безуса. А ось виходить Роман замість Ніко Кранчара.

50 хв. Знову небезпечно біля воріт "Динамо". Коваль відловлює небезпечний удар когось з махачкалинців.

49 хв. Буссуфа навісив з кутового, Логашов пробив головою - вище воріт.

47 хв. Смолов з правого флангу спробував обійти Віду, але Домагой відібрав м'яч.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. І ще одну заміну проводить Гус Хіддінк. Жиркова змінює Сантос.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. Заміна у "Анжі". Тагірбеков йде, Смолов виходить.

"Динамо" на другий тайм виходить без замін.

На цьому перший тайм завершився. По грі кияни виглядають гірше "Анжі", що не може радувати Олега Блохіна.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу45 хв. У "Анжі" замість Діарра виходить Карсела-Гонсалес.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу45 хв. Оскільки товариська гра, віддалених футболістів дозволено змінювати. У "Динамо" замість Лукмана Аруни вийшов Гармаш.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу45 хв. Арбітр матчу видаляє Аруну і Діарра. Завелися гравці суперників, поштовхалися і отримали по червоній картці. Віддалених замінять тренери.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу42 хв. Віда не завадив Жиркову завдати удару по воротах Коваля. Та й воротар киян знову не виручив. Зобов'язаний воротар крити такий кут обстрілу. За якихось дві хвилини вже програють динамівці.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу40 хв. "Анжі" порівнює рахунок. Буссуфа класно виконав штрафний метрів з 25, поклавши м'яч в ліву "шістку". Помилився Коваль, ох помилився...

У спокійному темпі проходить поєдинок. Товариський статус поєдинку дає про себе знати.

35 хв. Кутовий для "Динамо". Відбиваються махачкалинці.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу30 хв. Буссуфа дуже грубо зіграв проти Аруни в центрі поля, за що отримав жовту картку.

26 хв. Кранчар віддав в штрафну на Ярмоленка, Андрій пробив - Габулов на місці.

24 хв. Жирков пробив з меж штрафної, метрів з 14 років, -мимо воріт.

Динамо - Анжі: Стенограма онлайн трансляції матчу20 хв. Забиває "Динамо"! Після подачі кутового Віда відправив м'яч в поперечину, а потім його (м'яч) в сітку добив Ніко Кранчар!

18 хв. Хачереді в боротьбі з Ето'О мало не привіз пенальті. Але не привіз.

17 хв. Ето'О обіграв чотирьох захисників "Динамо", але до удару справа не дійшла.

13 хв. Шатов ледь по центру не вийшов один на один з Ковалем, але надійно зіграв Хачеріді, вибивши м'яч з-під ноги суперника.

11 хв. "Анжі" притиснуло динамівців до своїх воріт, контролює м'яч, але до удару по воротах справа не дійшла.

Практично в повному складі на матчі присутня збірна Росії, яка приїхала в Марбелью для проведення товариського матчу з Ісландією.

7 хв. Мехмеді скинув м'яч під удар Гусєву, Олег пробивав в лівий від воротаря кут, але не попав. А на дальній штанзі очікував передачі вільний Ярмоленко. Могли відкривати рахунок динамівці.

3 хв. Ярмоленнко проривався по правому флангу, однак суперники зупинили динамівця поблизу лінії штрафної.

Пролунав стартовий свисток! Удачі, "Динамо"!