Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи Фото: Мирон Маркевич

РБК-Україна провело онлайн-трансляцію фінального матчу Ліги Європи

У фіналі Ліги Європи дніпропетровський "Дніпро" програв "Севільї".

27 травня, 21:45
Варшава, "Народови стадіон"
"Дніпро" - "Севілья", 2:3
Гол: Калинич, 9, Ротань, 44 -
Криховяк, 29, Бакка, 31, 73
Дніпро:
Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос, Ротань, Канкава, Федорчук, Коноплянка, Матеус, Калініч
Севілья: Ріко, Тремулінас, Каррісу, Колодзейчак, Крыховяк, Рейєс, Банега, Витоло, Відаль, Мбіа, Бакка

Кінець матчу. Севілья перемагає!

90+1 хв. Ротань відмінно навісив у штрафну, але Селезньов пробив у руки воротаря.

88 хв. Ой... Матеус на рівному місці, схоже, втрачає свідомість і його медики забирають з поля.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи86 хв. Канкаву змінює Шахов.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи83 хв. Матос отримав гірчичник.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи82 хв. Гамейро виходить замість Бакки.

79 хв. БОЙКО!!! Тягне він удар Бакки головою!

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи78 хв. Калініча змінює в грі Селезньов.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи75 хв. Руслан Ротань рукою поклав на газон Витоло.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи73 хв. Ну... Проспали захисники пас від Витоло на Бакку, який через центр зблизився з Бойко і точно пробив повз кіпера.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи71 хв. Відразу ж Роман фолить в центрі поля.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи68 хв. Замість Федорчука вийшов Безус.

67 хв. Після подачі кутового одразу кілька разів могли забивати іспанці, але всі удари закриті.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи62 хв. Каррісу збив Калініча.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи58 хв. Замість Рейеса виходить Коке.

55 хв. Коноплянка довго тягнув м'яч зліва в центр і наважився на удар, але пробив вище воріт.

49 хв. Коноплянка непогано відправив м'яч у штрафну, але Федорчук не зміг нормально пробити.

Другий тайм почався

Видихаємо... Перший тайм закінчено

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи45+1 хв. Криховяк зрубав Ротаня.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи44 хв. РОТАНЬ!!!! Руслан відмінно відправляє м'яч з штрафного в сіточку!

42 хв. Контратака Севільї завершилася дуже небезпечним ударом Відаля идали, який пройшов над воротами.

37 хв. Шикарний удар від Коноплянки після зміщення з труднощами відбив Ріко.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи31 хв. Та ну... Бакку вивели на побачення з Бойком, якого той переграв і точно відправив м'яч у ворота.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи29 хв. Ой-Ой-ой... Криховяк після розіграшу кутового вдало пробив і забив на батьківщині.

26 хв. Продовжує насідати Севілья.

20 хв. Рейес небезпечно пробив з лінії штрафного, але по воротах не влучив.

17 хв. Канкава грубо підкотився під Рейеса.

15 хв. Вдалося дніпрянам відсунути гру від своїх воріт.

Дніпро - Севілья: стенограма онлайн-трансляції фіналу Ліги Європи9 хв. ГОООЛ!!! Матеус виконав подачу з флангу і Нікола Калініч головою відправив м'яч у сітку!!!

4 хв. Починається гра володінням м'яча Севільї. Але до небезпеки поки далеко.

Почався матч! Давай, Дніпро!

Для "Севільї" сьогоднішній фінал стане другим поспіль фіналом Ліги Європи. У разі перемоги, іспанці стануть першою комнадой, яка виграла трофей чотири рази. "Дніпро" до цього моменту у фіналах єврокубків не грав. Найвищим досягненням "Дніпра" є участь у чвертьфіналах Кубка європейських чемпіонів у сезонах 1984/85 і 1989/90.

"Севілья" не програє у Лізі Європи вже дев'ять матчів поспіль. Останньому перемогу над андалусцами святкував голландський "Фейєнорд" на груповій стадії. У "Дніпра" безпрограшна серія менше - чотири матчі.

Карлос Бакка у "Севільї" та Денис Бойко з Дугласом у "Дніпра" виходили у всіх матчах своїх команд в Лізі Європи. Найдосвідченішим єврокубковим бійцем у "Севільї" є досвідчений Хосе Антоніо Рейєс, який зіграв у 90 матчах. У "Дніпро" найвищий показник у Руслана Ротаня, який відіграв 63 поєдинку.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"Коли б на старті сезону хтось сказав, що в травні ми будемо грати у фіналі єврокубка, я напевно, не дуже повірив у це. Але апетит приходить під час їжі. І після перемоги над "Олімпіакосом" в 1/16 фіналу вже з'явилася впевненість, що ми дійсно можемо пройти далеко. Якщо не в фінал, то в півфінал точно. Який настрій в команді? Сказати, що хлопці не переживають, було б неправдою. Адже хвилюються не тільки гравці, переживаємо і ми - тренери. Головне, щоб це хвилювання зникло, коли будемо виходити на поле".

Головний тренер "Севільї" Унаї Емері:

"У матчі таких суперників, який триває всього 90 хвилин, дрібниці мають величезне значення. Буде запекла боротьба, а тому ми повинні бути зосереджені на всі сто відсотків. Тільки так дрібниці можуть зіграти в нашу користь. "Дніпро" грає дуже організовано, у них прекрасна оборона. Також вони здорово пресингують, і нам буде непросто контролювати м'яч. Це один з головних секретів успіху "Дніпра" - високий пресинг, який доставляє проблеми будь-якому супернику".