Бійка НАБУ і ГПУ: відео

НовиниНадзвичайні події    16.08.2016 - 11:39
Фото: бійка НАБУ і ГПУ
Фото: бійка НАБУ і ГПУ

Між ГПУ і НАБУ розгорівся скандал через прослушки

У мережі Інтернет з'явилося відео бійки НАБУ і ГПУ, яка відбулася у минулу п'ятницю, 12 серпня. Дивіться відеозапис РБК-Україна.

Раніше повідомлялося, що в Києві стався конфлікт між співробітниками Генпрокуратури і працівниками Національного антикорупційного бюро.

 

12 серпня під час проведення прихованого спостереження за об'єднання об'єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних де...

Опубліковано НАБУ 13 серпня 2016 р.

Як заявив керівник департаменту ГПУ з особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк, працівників Генеральної прокуратури України побила "група фізичної підтримки" Національного антикорупційного бюро.

"Це були люди, які були з працівниками НАБУ. Скоріше всього, це їхня група фізичного захисту, вони не представлялися. Мене, в присутності моїх підлеглих поставили на коліна, обличчям до землі, і почали блокувати рух автотранспорту, щоб вивести невстановлених людей, які проводили заходи", - заявив Гуцуляк.

За його словами, три працівника прокуратури отримали тілесні ушкодження після того, як затримали невідомих, які стежили за співробітниками ГПУ.

Пізніше глава Антикорупційного бюро України Артем Ситник прокоментував інформацію про конфлікт між обома структурами.

"Ніякої війни між ГПУ і НАБУ, а також особисто між мною і генеральним прокурором України Юрієм Луценком немає", - повідомив Ситник.

 

On Top