Мовні квоти на ТБ не торкнуться іноземних каналів, що віщають в Україні, - Нацрада

НовиниПолітика    20.03.2017 - 15:09
Фото: Сергій Костинський
Фото: Сергій Костинський

Закон стосується ліцензіатів Нацради - резидентів України

Введення мовних квот на телебаченні не вплине на контент іноземних каналів, які транслюються в Україні. Про це в інтерв'ю телеканалу " Настоящее время" повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"Закон стосується ліцензіатів Нацради - резидентів України, тобто тих телеканалів, які використовують радіочастотний ресурс, які отримали в принципі ліцензії на мовлення в Україні", - пояснив член Нацради.

При цьому Костинський уточнив, що в разі, якщо іноземний телеканал, який має дозвіл на мовлення від Нацради, порушує українське законодавство, наприклад закон про телебачення і радіомовлення, закон про інформацію та ін., або виступає проти визнання територіальної цілісності України, то регулятор має право обмежити його мовлення у кабельних мережах країни.

"Але при цьому він залишається доступним на супутнику, при цьому є можливість дивитися його через інтернет. Тобто це стосується обмеження тих ресурсів, які є державною власністю, - радіочастотний ресурс і т.д.", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №5313 "Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації". За документ проголосували 244 парламентаря.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top